Нові правила здачі на водійські права

Під час війни МВС спростило отримання водійських прав відповідно до Постанови “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів”, який передбачає спрощений порядок складання теоретичних і практичних іспитів для всіх категорій водіїв.

Оновлені правила, що діють під час війни:

⮞ Тепер скласти практичний іспит та отримати посвідчення водія можливо у будь-якому сервісному центрі МВС, навіть якщо Ви склали теоретичний та/або практичний іспит.

⮞ Вивчати теорію, наразі, можливо за допомогою онлайн-сервісів, таких як Zoom, Google meet, Skype тощо.

⮞ Скорочено термін навчання на 20% для водіїв на категорії B, C1 C C1E та CE.

⮞ У разі видання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на ім’я особи, що знаходиться за кордоном, можна повернути свідоцтво протягом 10 днів після повернення такої особи до будь-якого сервісного центру МВС.

⮞ Скасовано внутрішній теоретичний іспит в автошколі. Після проходження теоретичної підготовки складатиметься тільки внутрішній практичний іспит після завершення практичної підготовки.

Документ щодо складання теорії буде дійсний протягом 1 року, а практики — 2 роки.

Адреси сервісних центрів МВС та час їх роботи можна знайти за цим посиланням.

Спрощений порядок щодо отримання водійського посвідчення буде дійсний на час воєнного стану та 3 місяці після його завершення.

Схожі записи

Новини партнерів