Безкоштовні косметичні набори для матусь
Благодійний фонд “Angels 13 Charitable Foundation” проп...
Згідно із законодавством України, з досягненням пенсійного віку громадяни мають право на пенсію, за наявності необхідного страхового стажу. Проте на практиці не всі громадяни 65- річного віку мають можливість отримувати пенсійні виплати. Для підтримки таких осіб Кабінет Міністрів України розробив порядок грошової допомоги для пенсіонерів. Згідно із чинними законодавчими нормами, грошова допомога надається тим особам, які з різних причин позбавлені права на соціальні пенсійні виплати. Дана підримка не залежить від місця проживання, на неї мають право як ВПО, так і місцеве населення усіх регіонів держави. Розмір допомоги складає суму, яка не повинна бути нижчою за мінімальну прожитковий мінімум для осіб, якими була втрачена працездатність. Ця сума є змінною і залежить від затверджених економічних стандартів. Наразі допомога складає щонайменше 2 361 грн. Якщо пенсія не виплачується особі, то грошова допомога призначається щомісяця довічно. У випадку отримання інвалідності, фінансова підтримка діє до кінця встановленого терміну інвалідності.
Підтримка надається лише тим особам, котрі відповідають законодавчо визначеним умовам:
Особам, які мають право отримати грошову допомогу, буде нарахована матеріальна підтримка з дня звернення. Громадянам необхідно подати заявку не пізніше терміну трьох місяців з моменту настання пенсійного віку або з моменту затвердження висновку МСЕК про інвалідність.
Люди пенсійного віку, в котрих відсутнє право на пенсійні виплати, можуть отримати допомогу від держави. Для цього їм необхідно подати до місцевого управління соцзахисту чи Центру надання адміністративних послуг відповідну заяву, а також декорацію щодо доходів. Обов’язково при цьому пред’явити паспорт та ідентифікаційний код платника податку. Переселенці можуть звертатися до відповідних державних органів за місцем фактичного проживання. Детальніше щодо отримання фінансової підтримки можна дізнатися, перейшовши за цим посиланням.
Контактні дані для додаткової інформації і запитань містяться на регіональних сайтах управління соціального захисту населення або місцевих відділень ЦНАПу.