Фінансова допомога чоловікам, що долають наслідки стресу через вживання алкоголю

В складних умовах воєнного часу багато чоловіків переживають психологічні труднощі й стресовий стан. ВПО, ветерани бойових дій та інші категорії населення гостро реагують на несправедливість і трагічні події. Кожен обирає свій метод боротьби із стресами. Значна кількість громадян намагається зняти напругу через вживання алкогольних напоїв. London School of Hygiene & Tropical Medicine, Національний університет Києво-Могилянська академія, Центр психічного здоров’я  та здійснюють підтримку через проект “CHANGE”. Психологічна та фінансова допомога полягає в дослідженнях у двох експериментальних групах. Учасники груп зможуть отримати фінансову винагороду на кожному етапі опитування. Розмір допомоги включає в себе подарунковий сертифікат на покупки в супермаркеті “Сільпо” на загальну суму 250 гривень або поповнення номеру мобільного телефону на вказану суму. Усі учасники проекту будуть розподілені у дві групи. Першій надаватиметься інформація про те, як зменшити кількість вживання алкоголю. Другій групі, окрім цієї корисної інформації, буде добре пропоновано програму підтримки термін у 6 тижнів. Для результатів дослідження є важливими порівняння опитування у двох групах. Це допоможе з’ясувати рівень ефективності даного проекту.

Хто може отримати допомогу

Скористатися можливість отримати фінансову допомогу й психологічну підтримку можуть чоловіки, що відповідають таким вимогам проекту:

  • Чоловіки, що проживають у місті Києві або Дніпрі.
  • Внаслідок складних життєвих обставин переживають стресові ситуації. 
  • Знімають стресову напругу за допомогою алкоголю.

Участь у проекті можуть взяти такі суспільні категорії:

  • Внутрішньо переміщені особи.
  • Ветерани бойових дій.
  • Громадяни, що проживають на небезпечних територіях, зони ведення активних бойових дій, прифронтових населених пунктах.

Як отримати допомогу 

Для того щоб стати учасником програми CHANGE й отримати допомогу, чоловікам необхідно заповнити заявку за посиланням.

Крім того, зареєструватися і отримати підтримку можна за номером телефону +38 (050) 222 03 10, написавши у месенджери Telegram або Viber. Участь у проекті можуть взяти переселенці та місцеве населення різних регіонів України, які відповідають умовам програми. Усі дослідження й інтерв’ю будуть проходити із урахуванням етичних аспектів. Проходячи опитування, громадяни мають право відмовитися давати відповідь на незручні для них запитання.

Контактні дані для реєстрації, додаткових запитань та детальнішої інформації за номером телефону: +38 (050) 222 03 10.

Схожі записи

Новини партнерів