Актуальні програми надання фінансової допомоги українцям

Багато благодійних фондів продовжують підтримувати українців під час війни. Ми підібрали актуальну підбірку організацій та майданчиків, які приймають заявки на отримання грошової підтримки

1. Фінансова допомога у Києві та Київській області: https://zayava.info/vidkryto-pryiom-zaiavok-na-otrymannia-groshovoi-dopomogy-u-kyievi-ta-kyivskii-oblasti/.

2. Допомога від Естонська рада у справах біженців: https://zayava.info/finansova-dopomoga-vid-erc-ukraine/.

3. Допомога для людей, які травмовані вибухонебезпечними предметами: https://zayava.info/finansova-dopomoga-dlia-liudei-shcho-travmovani-vybukhonebezpechnymy-predmetamy/.

4. Підтримка у відновленні багатоквартирних будинків, що були пошкоджені через війну: https://zayava.info/dopomoga-u-vidnovlenni-bagatokvartyrnyh-budynkiv-shcho-buly-poshkodzheni-cherez-voienni-dii/.

5. Фінансова підтримка для жінок в Україні та за кордоном: https://zayava.info/finansova-dopomoga-dlia-zhinok-v-ukraini-ta-za-kordonom/.

6. Підтримка від платформи Gate to Ukraine: https://zayava.info/groshova-dopomoga-ukrainciam-vid-platformy-gate-to-ukraine/.

7. Допомога від платформи Juravli: https://zayava.info/dopomoga-ukrainciam-vid-juravli/.

8. Фінансова допомога українцям від $1KProject: https://zayava.info/finansova-dopomoga-ukraintsiam-vid-1kproject-hto-moge-otrymaty-1000/.

9. Компенсаційні виплати за придбане авто для киян, які отримали травми внаслідок війни: https://zayava.info/kompensatsiini-vyplaty-za-prydbane-avto-dlia-kyian-iaki-otrymaly-travmy-vnaslidok-viiny/.

10. Одноразова фінансова допомога для херсонців: https://zayava.info/khto-maie-pravo-ta-iak-otrymaty-odnorazovu-finansovu-dopomogu-dlia-khersontsiv/.

11. Фінансова підтримка для відновлення пошкодженого житла у Сумській області: https://zayava.info/finansova-pidtrymka-dlia-vidnovlennia-poshkodzhenogo-zhytla-u-sumskii-oblasti/.

12. Додаткова фінансова допомога для ВПО у Тернопільській області: https://zayava.info/dodatkova-finansova-dopomoga-dlia-vpo-u-ternopilskii-oblasti/.

Схожі записи

Гуманітарна допомога від Спілки волонтерів Харкова

Спілка волонтерів Харкова допомагає жителям деокуповани...

Допомога для дітей від фонду Щедрик

Благодійна організація Щедрик разом з організацією Тарі...

Безоплатне житло для переселенців строком до 5 років

Благодійний фонд До України з любов’ю надає тимчасове б...

Новини партнерів