Грошова допомога українцям від платформи Gate to Ukraine

За допомогою платформи Gate to Ukraine українці можуть отримати донати від американців. Gate to Ukraine надає американцям змогу зробити пожертви багатодітним сім’ям, які постраждали від російської агресії, були вимушені покинути домівки, або перебувають на тимчасово окупованих територіях. Сума допомоги становить 100 доларів США.

Як отримати допомогу

  • Заповните онлайн-заявку за посиланням (по технічним причинам онлайн-форма «Заявка» може іноді не працювати. У такому випадку спробуйте повторити запит пізніше). Також необхідно буде додати відео Вашої заявки, наприклад як тут.
  • Після проходження перевірки Вашу заявку перекладуть на англійську мову та розмістять на цій сторінці. Також, за цим посиланням Ви зможете слідкувати за станом Вашої заявки та донатами.
  • Коли необхідна сума допомоги буде зібрана, гроші одразу переведуть на зазначений Вами банківський рахунок.
  • Після отримання виплат, Gate to Ukraine просить записати коротке відео з подякою для спонсора.

Важливо зазначити, що при подачі заявки Ви маєте надати згоду на використання відео в соціальних мережах, в іншому разі заявка буде відхилена автоматично

Заявки обробляються досить швидко. Якщо Ви не отримали відповідь протягом декількох тижнів, спробуйте подати заявку знову.

У разі виникнення додаткових запитань можете звернутися до Gate to Ukraine за допомогою Facebook.

Схожі записи

Новини партнерів