Видача сертифікатів на покупки у супермаркеті Фора

Християнські громади вважають своїм обов’язком допомагати ближнім у скрутний час. Київська церква “Дім Небесного Архітектора” продовжує надавати підтримку для соціально вразливих категорій. Розмір допомоги включає в себе сертифікат на придбання будь-якої товарів у мережі супермаркетів ”Фора”, окрім тютюнової та алкогольної продукції. Фінансова допомога у вигляді сертифікатів призначена для ВПО, багатодітних родин та інших вразливих верств населення Дніпровського та Деснянського районів столиці. Реєстрація на отримання підтримки розпочалася з 01.04.2024 року. 

Хто може отримати допомогу

Жителі столиці мають змогу отримати фінансову допомогу у вигляді сертифікатів на покупки супермаркету “Фора”, якщо мешкають у Деснянському чи Дніпровському районі Києва та належать хоча б до однієї з таких соціальних груп:

  • внутрішньо переміщені особи, що набули цей статус у період з 24.02.2022 року;
  • багатодітні сім’ї;
  • сім’ї загиблих військових;
  • люди, що мають інвалідність;
  • родини, що встановили опіку над дітьми-сиротами.

Наявність хоча б однієї з цих умов є підставою для реєстрації у програмі підтримки.

Як отримати допомогу

Кожна родина, незалежно від кількості членів сім’ї, може отримати допомогу у вигляді одного сертифікату в кожному етапі проєкту. Реєстрація розпочинається щовівторка з 10:00 г за цим посиланням. Переселенці й інші соціально незахищені категорії громадян повинні надати достовірну інформацію українською мовою. Важливо звіряти правильність написання усіх даних, адже навіть несуттєві помилки можуть стати причиною відмови при реєстрації та видачі підтримки. Особи, що двічі не з’явилися для отримання сертифікату, втрачають право участі в благодійній програмі. Виняток складають лише особи з інвалідністю та люди віком від сімдесяти років, замість них отримати допомогу можуть інша особи за наявності необхідних документів. Видача допомоги походить щонеділі 0 10:00 г в церкві “Дім Небесного Архітектора”. Отримати сертифікат заявник повинен особисто, пред’явивши документи, що підтверджують його особу та соціальний статус.

Контактні дані для отримання допомоги: місто Київ, вулиця Кубанської України, 2.

Схожі записи

Продуктові набори від фонду Від життя до життя

Благодійний фонд Від життя до життя наразі здійснює реє...

Фінансова допомога від Мартін-клуб

Громадська організація Мартін-клуб у партнерстві з  між...

Новини партнерів