Видача продуктових наборів для переселенців міста Запоріжжя 

З кожним днем повномасштабної війни зростає кількість вимушено переміщених осіб, які виїжджають заради власної безпеки із небезпечних регіонів. Зареєструвавшись в новому регіоні, вони мають ряд труднощів: емоційна напруга, депресії, необхідність у фінансовій, юридичній та психологічній підтримці. Аби допомогти таким громадянам адаптуватися до нових умов життя, волонтерський центр Міжнародних партнерів та благодійників реалізує програму підтримки для ВПО, які наразі проживають у місті Запоріжжі. Програмою передбачена гуманітарна допомога для соціально вразливих категорій населення. Допомога надається у вигляді продуктового набору, призначеного для тих осіб, що відповідають вимогам програми.

Хто може отримати допомогу 

Внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані й мешкають у Запорізькій можуть отримати гуманітарну допомогу, якщо евакуювалися з таких небезпечних регіонів України:

  • Херсонська область;
  • Марганець;
  • Нікополь.

Перевага в отриманні продуктового набору надається таким соціально вразливим категоріям суспільства:

  • Маломобільні групи населення.
  • Родини з дітьми віком до 3 років.

У зв’язку з великою кількістю ВПО, що мають необхідність в допомозі, підтримку отримають лише соціального незахищені категорії.

Як отримати допомогу 

Якщо переселенці в Запоріжжі відповідають умовам проєкту, вони можуть отримати допомогу після попередньої реєстрації. Для цього їм необхідно заповнити електронну заявку, що розміщена за посиланням. Це лише перший етап реєстрації. Наступним кроком заявників, що бажають одержати гуманітарну підтримку, є подача документів для підтвердження соціального статусу.

Контактні дані волонтерського центру, де відбувається видача допомоги: місто Запоріжжя, проспект Соборний 181. Графік роботи: вівторок, п’ятниця з 10 до 13 години.

Схожі записи

Новини партнерів