Видача овочевих наборів для мешканців Рівного

Громадська благодійна організація “Центр рівнян” від початку повномасштабної війни активно турбується про жителів міста Рівного, які є соціально вразливими суспільними категоріями. Чергова благодійна акція розпочинається 21 лютого 2024 року. Гуманітарна допомога видається у вигляді пакетів з овочами, так званих “борщових наборів”. Розмір допомоги кожного набору включає наступні продукти харчування:

  • Картопля.
  • Морква.
  • Цибуля.
  • Буряк.

Громадська організація підготувала 5 тисяч наборів для рівнян та ВПО міста.

Хто може отримати допомогу

Рівняни й переселенці міста можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді овочевих наборів, якщо вони належать до таких соціальних категорій населення:

  • Люди пенсійного віку.
  • Малозабезпечені родини.
  • Внутрішньо переміщені особи, що зареєстровані й проживають у Рівному.

Як отримати допомогу

Щоб скористатися можливістю отримати допомогу у вигляді продуктових наборів, переселенці й місцеві мешканці Рівного повинні звернутися до “Центру рівнян”. Для отримання гуманітарної підтримки необхідного пред’явити документи, які засвідчують наявність відповідного соціального статусу. Видача продуктових наборів відбувається в порядку живої черги щоденно з 10 до 15 години, розпочинаючи з 21.02.2024 року. Благодійна акція триватиме, доки будуть і наявності овочеві набори. Тому не варто зволікати з отриманням цієї допомоги. Детальніше про дану благодійну допомогу можна дізнатися, переглянувши відео за цим посиланням.

Контактні дані “Центру рівнян”: місто Рівне, вулиця Пересопницька, будинок 58. За цією ж адресою відбувається видача овочевих наборів.

Схожі записи

Видача дитячих підгузків від Карітас Суми

Карітас Суми продовжує підтримувати українців у цей час...

Гуманітарна допомога від Гостинна хата

Гуманітарний волонтерський центр «Гостинна хата» надає ...

Допомога українцям у Варшаві

Церква "Нове покоління" у Варшаві надає гуманітарну під...

Новини партнерів