Відпочинок у Карпатах для військових

Військовослужбовці — люди, що заслуговують особливої поваги й вдячності від суспільства. Вони захищають суверенітет нашої держави, ризикуючи життям. Кожен із них переживає велику фізичну напругу й емоційні потрясіння. Тому всі військові мають необхідність у якісному відновленні для душі і тіла. Громадська організація “Волонтерські мандрівки”,  яка систематично допомагають воїнам ЗСУ, надає можливість військовим відпочити й оновити душевні та фізичні сили у мальовничих Карпатах. П’ятиденний ретрит буде проходити з 7 по 11 червня 2024 року. Участь у ньому можуть взяти ВПО чи місцеві жителі усіх регіонів України, якщо вони є військовослужбовцями. Дана допомога надається безоплатно і включає в себе наступні складові:

 • безкоштовне проживання у номерах зі всіма зручностями;
 • збалансоване харчування;
 • мандрівки в гори;
 • арт-терапія;
 • заняття з йоги;
 • корисні для здоров’я фізичні навантаження;
 • фізична реабілітація;
 • цікаві спілкування;
 • групова та індивідуальна робота з досвідченим психологом.

Усі заходи програми спрямовані на відновлення сил військових, повернення їм бойового духу для захисту нашої Батьківщини. Військовослужбовці, які хочуть стати учасниками ретриту, повинні самостійно приїхати до Ворохти Івано-Франківської області 7 червня до 9:00. Організатори програми відпочинку можуть відшкодувати кошти, витончені на дорогу, у разі необхідності.

Хто може отримати допомогу 

Військовослужбовці, можуть отримати допомогу у вигляді ретриту в Карпатах, якщо належать до таких категорій:

 1. Військові, що перебувають у відпустці.
 2. Захисники, які перебувають на лікуванні чи реабілітації.
 3. Військовослужбовці, що знаходяться на ротації.
 4. Демобілізовані воїни.

Усі ці категорії Захисників України можуть скористатися правом на безкоштовний відпочинок в горах.

Як отримати допомогу 

Військові, які відповідають умовам благодійної волонтерської програми із наведеного вище списку, можуть отримати допомогу у вигляді ретриту після попередньої реєстрації. Для цього їм необхідно заповнити заявку за посиланням. В анкеті потрібно вказати особисту інформацію, дані про військову службу, сфери, в яких військовий потребує особливої підтримки. Скористатися можливістю відпочити в Карпатах можуть переселенці та місцеві жителі усіх областей України, якщо вони мають статус військовослужбовців.

Контактні дані для додаткової інформації щодо ретриту: +38 (095) 846 21 70 (волонтер Аліна). Звертатися можна як у формі телефонних дзвінків, так і в повідомленнях усіх месенджерів.

Схожі записи

Фінансова допомога у м. Миколаїв

Всесвітня продовольча програма ООН у партнерстві з цент...

Новини партнерів