Відпочинок для дітей, постраждалих через війну 

Діти — особлива категорія населення, яка має вразливу психіку й схильна до емоційного потрясіння. На жаль, війна в Україні впливає на багатьох із них. Чимало маленьких українців постраждали через воєнні події. Всі вони потребують підтримки та психологічного відновлення. Саме тому благодійний фонд Ріната Ахметова  організовує для таких дітей літніх табір “Блогер Кемп”, що буде проходити в Закарпатті з 12 по 21 липня. Діти ВПО та інші вразливі категорії зможуть отримати допомогу в таборі безкоштовно. Програма передбачає цікаве дозвілля, яскравий відпочинок і психологічне відновлення.

Хто може отримати допомогу 

Діти й підлітки віком від 10 до 16 років, що постраждали від війни, можуть отримати допомогу у вигляді безкоштовного відпочинку в Закарпатті, якщо належать до таких груп населення:

  • Діти, які повернулися додому після незаконного вивезення за межі України на територію Росії.
  • Діти, що втратили батьків внаслідок воєнних подій.
  • Діти з ДБСТ та прийомних родин.
  • Усиновлені діти або ті, що знаходяться під опікою.
  • Діти із зони активних бойових дій.
  • Діти, що проживають в деокупованих населених пунктах.
  • Постраждалі внаслідок війни діти.

Літній табір для цих дітей проводиться повністю безоплатно.

Як отримати допомогу 

Переселенці та всі інші категорії дітей і підлітків, що відповідають зазначеним вище умовам, можуть отримати допомогу у вигляді відпочинку в Карпатах, якщо до 21.06.2024 року зареєструються за посиланням (проскрольте сторінку трохи вниз). В анкеті потрібно надати інформацію про дитину, вказати її соціальний статус. Обов’язковою умовою отримання підтримки є наявність документів, що засвідчують соціальний статус дитини.

Контактні дані для детальної консультацій та інформації можна знайти на офіційному сайті благодійного фонду Ріната Ахметова.

Схожі записи

Новини партнерів