Вебінари для медиків і фармацевтів України на порталі «Medznat»

Заради нових знань, переважна кількість медиків стала digital-активними. Вони почали лояльніше ставитися до онлайн-освіти через вимушені обставини — пандемію коронавірусу COVID-19. Після того, як карантинні заходи було припинено, лікарі та фармацевти все одно знаходили час для самоосвіти. Вони оновлювали свої знання з допомогою онлайн-лекцій, подкастів тощо. Наразі digital-комунікаціями користуються медики різного віку. Якщо бажаєте приєднатися до них, можете дивитися за цим посиланням вебінари на медичному порталі «Medznat».

Відеоматеріали для самоосвіти медиків України

Аудіо- та відеоматеріали — новий формат навчання, який не має меж. Корисну інформацію можна отримати, перебуваючи вдома, на робочому місці та де завгодно. На медичному порталі «Medznat» можна прослухати:

  • лекції;
  • вебінари для лікарів і фармацевтів;
  • науково-практичні конференції;
  • виступи експертів із різних галузей медицини.

Беручи участь в онлайн-заходах, у вас є можливість вести «живий» діалог з лектором. Він не лише доповідає за певною темою, а й відповідає на запитання слухачів. Якщо дивитися вебінари для медиків у записі, то цієї нагоди немає. Але у такому разі вам не доведеться підлаштовувати свій робочий графік під розклад онлайн-заходів.

Хто проводить вебінари для лікарів і медиків України

Медичний портал «Medznat» ділиться лекціями докторів і кандидатів медичних наук, видатних академіків, лікарів вищої категорії, професорів і доцентів медичних ВНЗ. Аудіо- та відеолекції зацікавлять студентів, інтернів, фармацевтів, лікарів первинної та вторинної ланок. Доповіді присвячені різним темам, зокрема:

  • діагностиці захворювань;
  • тактиці та методам лікування;
  • реабілітації пацієнтів;
  • проблемам медиків на робочому місці.

У відеолекцій різна тривалість. Вебінари зазвичай транслюються не довше 1 години, а онлайн-конференції можуть продовжуватися 6-8 годин.

Як зареєструватися на вебінар для лікарів на медичному порталі «Medznat»

Про нові події в онлайн-форматі можна дізнатися у відповідному розділі медичного порталу. Неавторизовані користувачі мають доступ до невеликої частини відеолекцій та вебінарів у записі. Кількість тем обмежена, тому що відео надані для ознайомлення з форматом навчальних матеріалів. Щоб отримати доступ до всіх лекцій, подкастів і вебінарів для лікарів і фармацевтів, необхідно пройти просту реєстрацію на сайті порталу «Medznat».

Схожі записи

Чому бізнес юрист необхідний для відкриття бізнесу

Ефективна і своєчасна юридична підтримка бізнесу є ключ...

Важливість зв’язку з адвокатом для військових

Звʼязок з досвідченим адвокатом є ключовим для військов...

Що таке лаунчпад та як ним користуватися?

Криптоіндустрія безперервно розвивається, спираючись на...

Новини партнерів