В яких федеральних землях Німеччини відкритий прийом українських біженців

Внаслідок воєнних дій значна кількість українських громадян стають вимушеними переселенцями. Частина з них залишається в Україні, отримавши статус ВПО. Значна ж кількість переселенців шукає тимчасовий захист в інших країнах. Німеччина — це держава, яка надає суттєву соціальну підтримку для українських біженців. Вони мають можливість оформити тимчасовий захист за параграфом 24, отримати допомогу, ряд пільг, соціальних виплат, медичне страхування. Держава допомагає таких переселенцям знайти помешкання й опанувати німецьку мову на спеціальних курсах. Тому біженці з України часто вибирають для тимчасового захисту саме Німеччину як країну високих соціального гарантій. Такий великий наплив українських переселенців спричинив відсутність вільних місць для оформлення статусу за 24 параграфом у багатьох федеральних землях.

Українцям, які планують виїхати до Німеччини, потрібно слідкувати за оновленою інформацією та контактувати з Ausländerbehörde, тобто міграційною службою Німеччини.

Наразі такі землі приймають українських біженців:

  • Баден-Вюртемберг (міста Karlsruhe, Meßstetten та Freiburg)
  • Берлін (старий аеропорт у Тунелі).
  • Саар (місто Lebach).
  • Баварія (місто Мюнхен).
  • Тюрингія (місто Hermsdorf).
  • Північний Рейн-Вестфалія (місто Bochum).

Контактні дані відомств, які займаються оформленням документів українських біженців у цих федеральних земля можна дізнатися за допомогою цього навігатора.

Схожі записи

Безкоштовна освіта для жінок з України

Освіта в умовах війни для багатьох стала серйозним викл...

Благодійна допомога у Хмельницькому від фонду Рокада

Благодійний фонд Рокада продовжує підтримувати українці...

Обігрівачі для внутрішньо переміщених осіб

Люди, що змушені були виїхати через війну до інших, біл...

Новини партнерів