Топ ШІ-функцій, які вже доступні на iPhone 15 Pro

Штучний інтелект відіграє дедалі важливішу роль у сучасних смартфонах, даючи нам змогу вирішувати безліч завдань швидше й ефективніше. iPhone 15 Pro — один із лідерів у цій галузі, що пропонує значний набір просунутих ШІ-функцій прямо «з коробки».

Live Text


Можливість копіювати текст із зображень і відео завдяки функції Live Text працює як з друкованим, так і з рукописним введенням різними мовами. Щоб скористатися функцією, відкрийте застосунок «Камера», наведіть на потрібний напис і натисніть кнопку в правому нижньому кутку. Або відкрийте фото в застосунку «Фото», затисніть потрібний текст — і готово!

Розпізнавання людей і улюбленців у застосунку «Фото»


«Фото» на iPhone 15 Pro вміє автоматично розпізнавати обличчя людей і морди домашніх тварин, даючи змогу легко знаходити потрібні знімки. При цьому всі дані обробляються виключно на самому пристрої без надсилання на сервери Apple, тож конфіденційність залишається на висоті.
Ця ж функція працює під час знімання — щойно в кадрі з’являється людина або вихованець, режим перемикається на портретний. Тож якщо ви хочете поліпшити якість повсякденних фото, саме час замовляти Айфон 15 Про в магазині АЛЛО.

Поліпшення фото в умовах низької освітленості

iPhone 15 Pro робить приголомшливі знімки навіть в умовах низької освітленості. Режим «Ніч» (Night Mode) поєднує кілька кадрів з різною експозицією для отримання чіткого та деталізованого фото. А новий процесор оброблення зображень Photonic Engine застосовує ШІ-алгоритми до необроблених даних з матриці, забезпечуючи ще більш разючий результат.

Персоналізовані підказки в застосунку «Щоденник»


Застосунок «Щоденник» аналізує безліч даних — від ваших тренувань до прослуханої музики — щоб краще зрозуміти ваш настрій і загальне самопочуття. На основі цієї інформації програма дає персоналізовані рекомендації, причому весь аналіз відбувається виключно на вашому смартфоні, тож дані залишаються повністю конфіденційними.

Face ID


За уявною простотою роботи Face ID в iPhone 15 Pro ховається складний процес. Спеціальна камера TrueDepth проєктує на обличчя користувача понад 30000 інфрачервоних точок, формуючи докладну 3D-карту. Отримані дані обробляються процесором Neural Engine, після чого смартфон майже миттєво впізнає власника і розблокується.

Предиктивне введення тексту та автокорекція

Починаючи з iOS 17 набирати текст на iPhone стало набагато зручніше. Автокорекція навчилася застосовувати ШІ-моделі під час введення, що дало змогу краще розпізнавати контекст і точніше передбачати наступні слова.
Як бачите, iPhone 15 Pro — це справжній ШІ-монстр, який здатний серйозно спростити ваше життя. При цьому Apple не зупиняється на досягнутому і напевно порадує нас новими AI-функціями на прийдешній конференції розробників WWDC 2024.

Схожі записи

Що таке лаунчпад та як ним користуватися?

Криптоіндустрія безперервно розвивається, спираючись на...

Triniti – ваше надійне джерело систем безпеки

Ви хочете убезпечити свій будинок, офіс, магазин або бу...

Куди скаржитися при відключенні електроенергії?

У сучасному світі відсутність електроенергії може призв...

Новини партнерів