Стипендія для дітей, що займаються спортом 

Підтримка дитячих інтересів та реалізація їхніх мрій завжди є пріоритетним питанням, адже діти — це майбутнє кожної держави. Саме тому Humancreed спільно з громадською організацією «Допомагай» систематичного займається пошуком партнерів і меценатів для підтримки дітей України. Зокрема, наразі діє проєкт допомоги від фонду Оксани Лівач, відомої української спортсменки. Фінансова допомога призначена для дітей, котрі займаються або мріють розвиватися у сфері спортивної боротьби. Стипендія надається тим, хто відповідає умовам проєкту і виконав всі вимоги. Отримати благодійні виплати можуть як ВПО, так і місцеві жителі будь-якого регіону держави. Стипендія є важливою підтримкою для самореалізації і розвитку дітей України.

Хто може отримати стипендію

Діти з різних регіонів України можуть отримати фінансову допомогу у вигляді стипендіальних виплат від фонду Оксани Лівач, якщо відповідають таким вимогам проєкту:

  1. Вік дітей від 10 до 18 років.
  2. Дитина мріє про розвиток у дзюдо, самбо, класичній, вільній чи іншій формі спортивної боротьби.
  3. Дитина потребує матеріальної допомоги для придбання спортивного спеціального одягу, спортивних знарядь, підтримки для відвідування секції з боротьби або участі в змаганнях.

Умови отримання стипендії: відповідність названим вище критеріям та заповнення необхідних документів при подачі заявки.

Як отримати стипендію 

Сім’ї, які мають необхідність отримати допомогу у вигляді стипендії для дітей, повинні зареєструватися в проєкті. Для цього батькам чи опікунам дитини необхідно надіслати заявку та відскановані документи за посиланням. Електронна адреса, що буде вказана батьками при реєстрації, слугуватиме основним засобом комунікації з організаторами проєкту підтримки. Крім того, необхідно заповнити заявку дитини, надавши таку інформацію:

  • фотографії дитини, що відповідають усім вимогам програми;
  • чотири коротких відео;
  • текст із розповіддю про дитину, її цілі, мрії та потреби.

Усі матеріали потрібно надіслати в електронній формі.

Переселенці та інші громадяни усіх регіонів держави, які хочуть стати кандидатами на отримання стипендії, повинні зареєструватися до 26 квітня 2024 року.

Контактні дані

телефон: 0 (800) 332 238

e-mail: [email protected]

Схожі записи

Безкоштовні ноутбуки для багатодітних матерів

Багатодітні сім'ї — це родини, які виховують трьох або ...

Шкільний портфель для учнів 1 – 4 класів

Напередодні 1 вересня багато родин потребують для школя...

Гуманітарна допомога від фонду У матусиних долонях

Благодійний фонд У матусиних долонях за підтримки та ра...

Новини партнерів