Що таке лаунчпад та як ним користуватися?

Криптоіндустрія безперервно розвивається, спираючись на інновації. За рахунок цього екосистема доповнюється новими платформами та інструментами, які здатні закривати потреби ринку.  Лаунчпад криптовалют – це продукт, який дозволяє швидко відкривати новий криптопроєкт, знаходити його джерела фінансування та формувати спільноту навколо нього. Головна мета лаунчпадів – об’єднати розробників криптостартапів та потенційних інвесторів. Це робить процес запуску нових токенів більш простим, прозорим та зручним.

Що таке Launchpad: як працює?

Це цілі екосистеми, які прискорюють зростання проєкту, підвищують довіру до нього та допомагають знайти партнерів. За допомогою криптолаунчпадів можна обзавестися безпечним середовищем для продажу токенів, керувати ризиками, основаними на скамах та рагпулах. Лаунчпад – це взаємовигідні відносини між інвесторами та розробниками. Використовувати подібні платформи можна для запуску та фінансування криптовалютних проєктів, а також для купівлі крипти на ранніх стадіях розвитку стартапу перед публічним лістингом. У свою чергу, листинг криптовалют – це процедура, при якій цифрові монети проєкту додаються до списку біржових активів, що відкриває можливість користувачам майданчика купляти та продавати їх.

Лаунчпади привабливі для інвесторів тим, що можна побудувати заробіток на купівлі токенів за низькою ціною з подальшим продажем за вищим курсом. Невеликі початкові витрати дозволяють легко збирати гроші для інших проєктів. Вивчаючи, що таке лаунчпад, треба розуміти його суть: платформа допомагає новим стартапам, оскільки інвестори чекають на наступну гарну ідею.

Важливим аспектом таких майданчиків є висока безпека. Якщо ви розглядаєте, як працює launchpad у складі біржі, то насамперед до нього відкритий доступ лише зареєстрованим та верифікованим користувачам. А це є чудовим інструментом у боротьбі з шахраями. На сторінці лаунчпада ви знайдете основні проєкти, за якими вказано чинний статус. Крім того, надано всі важливі відомості – ціни та дати запуску.

Лаунчпад WhiteBIT: особливості

Одна з найбільших європейських криптобірж дозволяє купувати токени перспективних криптостартапів, перш ніж вони вийдуть на ринок. Як це працює:

  • Початок голосування. WhiteBIT Launchpad – це послуга, яка доступна утримувачам токенів WBT у Holding. Вибравши проєкт, що сподобався, вам лише потрібно натиснути поряд з ним кнопку «Голосувати».
  • Розрахунковий період. Криптопроєкт додається на біржу лише у тому випадку, якщо він зібрав необхідну кількість голосів.
  • Розподіл токенів. Якщо стартап набрав голоси, то наступний крок – лістинг та розподіл криптовалюти, після чого ви можете торгувати нею на криптобіржі.

Лаунчпади передбачають повернення вкладених грошей інвестору, якщо проєкт не набирає потрібної кількості голосів. Сама криптобіржа бере на себе детальну перевірку стартапів на якість та надійність.

Схожі записи

Добровільна ліквідація – чи варто?

Перед тим, як прийняти рішення ліквідувати підприємство...

Коли потрібна юридична консультація з сімейних питань?

При вирішенні сімейних питань виникають моменти, коли ю...

Вебінари для медиків і фармацевтів України на порталі «Medznat»

Заради нових знань, переважна кількість медиків стала d...

Новини партнерів