Ремонт пошкоджених помешкань жителів Запорізької області 

Через постійну агресію та ворожі обстріли страждає цивільне населення. Особливо багато руйнувань завдається у прифронтових регіонах. Для відновлення помешкання українців благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” реалізує проєкт підтримки “Багатосекторна допомога постраждалим від війни в Україні”. Згідно з його умовами, ВПО та місцевим жителям Запоріжчини надається фінансова допомога для ремонту пошкоджених внаслідок війни осель. Розмір допомоги покриває фінансові витрати на ремонтні роботи тих помешкань, де були пошкоджені вікна, двері або дах.

Хто може отримати допомогу 

Якщо житло мешканців міста Запоріжжя чи відносно безпечних районів Запорізької області було пошкоджено через воєнні події, вони можуть скористатися нагодою отримати фінансову допомогу на ремонт даху, вікон чи дверей. Підтримка призначена для домогосподарств, які одночасно відповідають хоча б трьом умовам проєкту:

 1. Родини, чиє житло було пошкоджено у період з 24 лютого 2022 року і які мешкають в Запоріжжі чи відносно безпечних населених пунктах області.
 2. Родини, які втратили джерело доходу або мають середньомісячний дохід на кожного члена домогосподарства не більше 6318 гривень.
 3. Домогосподарства, які не отримували раніше грошової підтримки на відбудову житла від держави, благодійних організацій чи програми єВідновлення.
 4. Мають категорію соціальної вразливості.

До таких категорій належать такі верстви населення:

 • Родини, де наявна особа з інвалідністю.
 • Родини з важкохворими людьми.
 • Сім’ї, що складаються з однієї чи двох осіб, які старші 60 років за умови, що рідні не надають їм підтримку.
 • Одинокі матері чи батьки.
 • Опікуни дітей до 18 років.
 • Багатодітні родини.
 • Вагітні жінки.
 • Матері, які мають дітей віком до трьох років.

Наявний соціальний статус важливо підтвердити відповідними документами.

Як отримати допомогу 

Переселенці й місцеве населення Запорізької області, які мають пошкодженні оселі, можуть отримати допомогу на відновлення житла після заповнення анкети за посиланням. В електронній формі потрібно надати особисті відомості, контакту інформацію, дані про соціальний статус заявника, що потребує підтримки, а також описати руйнування, завдані помешканню внаслідок воєнних дій. 

Контактні дані, що будуть зазначені в анкеті, організатори благодійного проєкту використають для зворотнього зв’язку із заявником.

Схожі записи

Компенсація витрат за прихисток переселенця

Власники житла, які прихистили до себе переселенців (ВП...

Гуманітарна допомога у Нікополі та Покров

Мешканцям населених пунктів, які постійно зазнають збит...

Новини партнерів