Продовження тимчасового захисту українським біженцям в Чехії

Чехія — держава, яка надає допомогу українським переселенцям, що змушені були переїхати в іншу країну через небезпеку воєнних дій. Біженці за кордоном зустрічаються з великої кількістю труднощів та викликів, зокрема й у юридичній і документальный сфері. Інформаційний портал для іноземців надає допомогу в тому, щоб безперешкодного продовжити тимчасовий захист тим українцям, що знайшли прихисток в Чехії. Процедура спрощена й складається усього з двох етапів.

Як продовжити тимчасовий захист

Біженці в Чехії можуть отримати допомогу в питанні оформлення статусу тимчасового захисту, виконавши наступні кроки:

  • Реєстрація онлайн за цим посиланням. Дітям віком до 15 років анкети заповнюють їхні офіційні представники. Починаючи з 15-річного віку, особа заповнює заявку на сайті самостійно. Щоб отримати підтримку в продовженні статусу тимчасового захисту, необхідно заповнити анкету до 15.03.2024 року. Під час реєстрації онлайн необхідно визначити дату і час особистого візиту до Міністра внутрішніх справ. Ця зустріч є обов’язковою і не може бути перенесена без поважних причин. Останній крайній термін візиту до МВС — 30.09.2024 року. Після заповнення електронної заявки статус тимчасово захисту автоматично продовжується українським біженцям до 30.09.2024 року. 
  • Візит до міністерства внутрішніх справ, час і дата якого визначена при попередній онлайн-реєстрації. Після оформлення візової нової наліпки статус тимчасового захисту буде продовжений для українських біженців до 31.03.2024 року.

Контактні дані для детальної інформації можна знайти в електронній реєстраційній формі за посиланням.

Схожі записи

Новини партнерів