Продовольча підтримка внутрішньо переміщених осіб у Запоріжжі

Внаслідок активних бойових дій громадяни України з різних регіонів держави змушені залишити рідні домівки й шукати захисту на більш безпечних територіях. У Запоріжжі проживає значна кількість переселенців зі статусом ВПО.  Такі родини потребують особливої підтримки, особливо пенсіонери, люди з інвалідністю та інші соціально вразливі верстви населення. Для них надається різнопланова фінансова компенсація та гуманітарна підтримка. Фонд Ріната Ахметова розпочав реалізацію гуманітарного проєкту. Гуманітарна допомога адресована переселенцям з різних регіонів, що проживають у Запоріжжі. Допомога надається у вигляді набору продуктів харчування. 

Хто може отримати допомогу

Внутрішньо переміщені особи Запоріжжя можу отримати гуманітарну допомогу, якщо є представниками однієї із соціально незахищених категорій суспільства:

  • люди пенсійного віку;
  • особи з інвалідністю;
  • родини, що виховують трьох і більше дітей;
  • матері-одиначки.

Як отримати допомогу

Переселенці, котрі зареєстровані й проживають у місті Запоріжжі можуть отримати допомогу у вигляді продовольчого набору в тому випадку, якщо жодного разу не отримував таку підтримку у нинішньому 2023 році. Подати заявку й отримати продуктовий пакет можна в “Зеленому центрі”.

Контактні дані для додаткової інформації щодо гуманітарного проекту за безкоштовним номером телефону гарячої лінії фонду Ріната Ахметова:

+30800509001

Схожі записи

Новини партнерів