Порядок анулювання бронювання звільненого працівника

Усі військовозобов’язані особи повинні стати на облік до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Право на тимчасову відстрочку від призову мають заброньовані військовозобов’язані відповідно до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану затвердженого постановою КМ України від 27.01.2023 № 76 (далі — Порядок № 76). Відстрочку від призову анулюють, зокрема, при звільненні військовозобов’язаного (пп. 6 п. 12 Порядку № 76). У разі звільнення з роботи заброньованих від мобілізації працівників, такий статус ними втрачається. У цьому випадку керівник зобов’язаний виконати наступний порядок дій щодо анулювання відстрочки:

  1. Повідомити про звільнення заброньованого працівника Міністерство економіки України або той державний орган, якому раніше повідомлялося про бронювання військовозобов’язаного працівника. Зразок листа можна знайти за цим посиланням.
  2. Вилучити у звільненого працівника соціальний Витяг до наказу про бронювання.
  3. Надіслати даний витяг то ТЦК та СП за місцем обліку військовозобов’язаного.
  4. Зазначити дату вилучення витягу у звільненого працівника до відомості видачі бланків військового спеціального обліку.

У випадку звільнення працівник втрачає право на бронювання від призову і підпадає загальній мобілізації населення.

Схожі записи

Як отримати компенсацію за працевлаштування переселенців

Через російську військову агресію проти України велика ...

Грошова допомога українським родинам

ЮНІСЕФ разом із Мінсоцполітики розпочали програму грошо...

Хто може достроково вийти на пенсію

Згідно із нормативно-правовою базою України, громадяни ...

Новини партнерів