Подарунки для дітей Херсонщини

Херсонська область — регіон, що знаходиться в зоні підвищеної небезпеки. Ворог руйнує інфраструктуру, житлові помешкання, позбавляє українців звичних умов життя. Для надання допомоги херсонцям був створений благодійний фонд Support Kherson. Він надає різносторонню підтримку для ВПО з Херсонщини та тих громадян, котрі не евакуювалися з цього небезпечного регіону. Зокрема, проводиться благодійні діяльність у таких сферах:

  • Гігієнічні засоби.
  • Набори з продуктами харчування.
  • Психологічна допомога.
  • Юридичне консультування.

Одним із важливих напрямків роботи фонду є підтримка херсонцям, які виховують дітей. Для них був створений благодійний проєкт “SUPPORT Диво”, мета якого полягає у втіленні мрій маленьких херсонців. Благодійний фонд розробив спеціальний чат-бот, в якому діти з Херсонщини можуть написати про подарунки, які мріють отримати. На цій же платформі усі небайдужі громадяни України можуть стати благодійником і виконати бажання дитини, яку оберуть. Гуманітарна допомога має на меті захист дитинства тих маленьких українців, які дуже близько познайомилися з реаліями війни. Розмір допомоги, яку може отримати дитина, — це подарунок, про який вона напишу в заявці.

Хто може отримати допомогу

Взяти участь в проекті підтримки  “SUPPORT Диво” й отримати гуманітарну допомогу у вигляді подарунка можуть наступні категорії дітей:

  • Діти з Херсонщини, що виїхали з цього регіону, отримали статус внутрішньо переміщених осіб і проживають у будь-якій області держави.
  • Діти, які залишилися проживати на території Херсонської області.

Окрім того, взяти участь у проекті можна й у ролі благодійника, самостійно обравши дитину, яка мріє про подарунок, і безпосередньо зв’язавшись з її родиною.

Як отримати допомогу 

Діти Херсонщини,які хочуть отримати допомогу у вигляді подарунка, повинні заповнити заявку. Зробити це можуть їхні батьки, перейшовши до чат-боту у Telegram за посиланням. У меню потрібно обрати категорію “Хочу подарунок” і діяти відповідно до покрокової інструкції системи. Для того, щоб анкета була підтверджена організаторами проекту, переселенці чи місцеві мешканці Херсонщини повинні пред’явити свідоцтво про народження дитини. Для громадян, які бажають стати благодійниками проекту й надати підтримку, необхідно у цьому ж чат-боті вибрати категорію “Хочу подарувати”, залишивши контактну інформацію для зв’язку й обравши дитину, мрію якої будуть здійснювати.

Контактні дані для додаткової інформації й запитань:

чат-боті Telegram, в меню якого потрібно обрати категорію “Написати команді”.

Схожі записи

Фінансова допомога для переселенців у 2х областях

Грошова допомога від Спілка робітничих самаритян Німечч...

Допомога від фонду Родинний Світ

З початку повномасштабного вторгнення росії команда вол...

Новини партнерів