Планшети для дітей переселенців у Дніпрі 

Освіта в умовах війни частково або повністю в деяких регіонах перейшла на дистанційну форму навчання. Це робиться заради безпеки вчителів та учнів. Проте для ефективного онлайн навчання школярам необхідно мати електронні ресурси. З метою вирішення цієї задачі резиденція «Вільний Простір – Little Mariupol» за сприяння благодійників Чехії розпочала проєкт підтримки дітей ВПО у місті Дніпрі. Гуманітарна допомога видається у вигляді планшетів для учнів віком 8 — 15 років.

Хто може отримати допомогу 

Школярі зі статусом ВПО від 2022 року, що проживають у Дніпрі, можуть отримати гуманітарну допомогу, якщо відповідають таким критеріям вразливості:

  • Неповна сім’я.
  • Батько або мати є військовослужбовцями.
  • Дитина або хтось із батьків має інвалідність.
  • Діти-сироти або загинув хтось один із батьків.

Отримати планшет дитина віком 8-15 років може лише особисто в місті Дніпро.

Як отримати допомогу 

Переселенці у Дніпрі, чиї діти відповідають вищенаведеним умовам благодійного проєкту, можуть отримати допомогу після попередньої реєстрації. Для цього батькам чи опікунам дитини необхідно надіслати заявку на отримання планшету для навчання за посиланням.

У випадку великої кількості заявок пріоритетна підтримка буде надана тим школярам, які мають більшу кількість категорій вразливості. Після опрацювання реєстраційних анкет організатори проєкту зв’яжуться із батьками чи опікунами дитини, використавши контактні дані, вказані в електронній формі.

Схожі записи

Новини партнерів