Підтримка сільського господарства Харківщини

Харківська область знаходиться під постійною ворожою атакою. Руйнування зазнають цивільні об’єкти, інфраструктура, промисловість. Значних збитків завдано й сільському господарству області. З метою відновлення галузі сільського господарства діє проєкт SARI «Підтримка стійкості сільського господарства», який можливий завдяки фінансовому сприянню благодійної організації CRS (Catholic Relief Services). Проєктом передбачена фінансова допомога для фермерів, які втратили можливість для повноцінного розвитку свого господарства через воєнні події. Грошова допомога надається на відновлення для тих, хто вже має досвід у веденні аграрної діяльності. Отримати грант можуть ВПО і місцеве населення Балакліївської і Старосалтівської територіальної громади. Розмір допомоги включає кошти на відновлення діяльності за такими напрямками:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • придбання корму;
  • ремонт сільськогосподарського обладнання;
  • підтримка експерта в галузі сільського господарства.

Кількість грошових грантів обмежена, тому не варто зволікати із поданнями заявки на підтримку.

Хто може отримати допомогу 

Аграрії Харківщини можуть отримати фінансову допомогу, якщо належать до таких категорій населення:

  1. Багатодітні родини.
  2. Родини, в яких є особа з інвалідністю 1 чи 2 групи.
  3. Сім’ї, в яких є діти до трьох років або вагітні жінки.
  4. Родини, в яких наявні особи, старші 60 років.
  5. Внутрішньо переміщені особи.

Важливою умовою участі в проєкті є попередній досвід ведення аграрної діяльності. Також умовою програми є відсутність попередніх фінансових виплат на сільське господарство від інших благодійних фондів. 

Як отримати допомогу 

Переселенці й місцеві жителі Балакліївської і Старосалтівської територіальної громади Харківщини можуть отримати допомогу на відновлення сільськогосподарської діяльності після реєстрації у проєкті. Подати заявку на підтримку необхідності за номером телефону: 0 800 336 734.

Графік прийому заявок: понеділок — п’ятниця з 9:30 по 16:00 г. 

Для участі в проєкті важливо документально підтвердити соціальний статус та наявність земельної ділянки у власності чи оренді (якщо є).

Більше про умови програми грошової підтримки можна дізнатися за посиланням.

Контактні дані для реєстрації та консультацій: 0 800 336 734.

Схожі записи

Новини партнерів