Підтримка для військових від Українські мурахи

Підтримка для захисників України, які відстоюють кордони нашої держави, є пріоритетним напрямком діяльності багатьох громадських фондів. Благодійна християнська організація Українській мурахи — це фонд, для якого входять волонтери, що є ВПО із Київа, Дніпра та Донеччини до Закарпатського регіону. ГО Українські мурахи надає підтримку для захисників.  Допомога передбачена для військовослужбовців ЗСУ та інших  оборонних структур України. Заповнити анкету й отримати допомогу для придбання необхідного спорядження може кожен військовий, що входить у перелік програми благодійної підтримки. Розмір допомоги буде вказаний після подання заявки.

Хто може отримати допомогу

Військовослужбовці можуть отримати допомогу від благодійної організації Українські мурахи, якщо належать до таких категорій, що визначені програмами підтримки:

  • Захисники й захисниці, що служать у Збройних силах України.
  • Учасники територіальної оборони.
  • Військові, що служать в Національній гвардії України.
  • Особи, що несуть службу в Державній прикордонній службі України.

Як отримати допомогу

Захисники України можуть отримати допомогу після того, як подадуть заявку на підтримку. Зробити це необхідно за посиланням на електронну форму.

Після заповнення анкети волонтери-переселенці з громадської організації Українські мурахи зв’яжуться із заявником та надішлють необхідне, якщо матимуть у наявності ресурсне забезпечення для цього.

Контактні дані, вказані в електронній формі, служитимуть для зворотного зв’язку працівників фонду із військовим, що подав заявку.

Схожі записи

Новини партнерів