Підгузники для новонароджених дітей на Харківщини 

Підтримка родин, які народжують дітей у складний воєнний час, є важливою складовою діяльності благодійних фондів. Турбуючись про такі сім’ї, громадська організація  “ВПО України”-Харківщина розпочала новий проєкт за сприяння інтернет-магазину “Мамин Дім”, який є незмінним партером громадської організації. Гуманітарна допомога адресована для сімей ВПО Харківщини з немовлятами і включає у себе дитячі підгузники розміру 1 для дітей з вагою 3-5 кілограм. Ініціатива створена для допомоги переселенцям області й для підтримки новонароджених українців.

Хто може отримати допомогу 

Родини з немовлятами можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді дитячих підгузників, якщо відповідають таким вимогам благодійного проєкту:

  • Мають дітей відповідного віку.
  • Отримали статус внутрішньо переміщених осіб.
  • Зареєстровані і проживають на території Харківської області.

Допомога видається особисто у Пункті об’єднання громадської організації “ВПО України” Харківщина. 

Як отримати допомогу

Обов’язковою умовою для отримання гуманітарної підтримки є попередня реєстрація. Внутрішні переселенці Харківської області можуть зареєструватися за номером телефону: +38 (095) 362 19 15. Після обробки заявки працівники громадської організації нададуть інформацію заявнику, коли та як можна отримати допомогу.

Контактні дані ГО “ВПО України”-Харківщина: місто Харків, вулиця Чичибабіна, 2, смт. Краснопавлівка, Мікрорайон, будинок 16. За цією адресою буде проходити видача гуманітарної допомоги.

Схожі записи

Допомога від Карітас Івано-Франківськ

Карітас Івано-Франківськ продовжує допомагати українськ...

Гуманітарна допомога у Хмельницькому

Громадська організація Територія Добра Поділля продовжу...

Новини партнерів