Обігрівачі для внутрішньо переміщених осіб

Люди, що змушені були виїхати через війну до інших, більш безпечних регіонів, мають потребу в суспільній підтримці. Зважаючи на це, всеукраїнський благодійний фонд “Деполь Україна” турбується про внутрішніх переселенців, відповідаючи на їхні щоденні нагальні потреби. Для ВПО Києва надається гуманітарна допомога для обігріву будинків. Допомога включає в себе обігрівачі для помешкань переселенців, які мають у цьому необхідність.

Хто може отримати допомогу

Переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді засобів для обігріву помешкання, якщо відповідають таким вимогам благодійного проекту:

  • Мають статус внутрішньо переміщених осіб.
  • Отримали довідку ВПО упродовж останніх 30 днів.
  • У помешканні, де проживають переселенці, холодно і є потреба в обігрівачі.

Як отримати допомогу

Щоб скористатися можливістю отримати допомогу у вигляді засобів для обігріву приміщень, внутрішні переселенці повинні зв’язатися з фахівцями благодійного фонду. Спеціаліст цієї організації надасть всю вичерпну інформацію щодо необхідних документів та порядку отримання підтримки. Кількість засобів для обігріву є обмеженою, тому не варто зволікати з оформленням заявки. 

Контактні дані всеукраїнського благодійного фонду “Деполь Україна”:

Гаряча лінія 0 800 300 017.

За цим номером можна поставити всі запитання щодо отримання гуманітарної допомоги, отримати індивідуальну консультацію та оформити заявку на підтримку.

Схожі записи

Продуктові набори для самотніх матерів та пенсіонерів

Благодійний фонд Збережемо українців продовжує надавати...

Гуманітарна допомога від фонду АКВАРЕНА

Благодійний фонд АКВАРЕНА надає гуманітарну допомогу ук...

Новини партнерів