Мобільні юридичні помічники: огляд додатків для юристів на iPhone

Оскільки сьогодні практично для всього є додатки, не дивно, що все більше юристів використовують мобільні телефони для роботи. Існує безліч юридичних додатків, які тримають вас у курсі подій. Останнім часом додатки для iPhone користуються все більшою популярністю в юридичних колах. Ми хотіли б познайомити вас із деякими з цих програм.

Судові засідання та реєстр

Додаток допоможе швидко та легко отримати інформацію про засідання, що відбуваються в українських судах, а також отримати судові документи з реєстру судових рішень. Використовуючи iPhone 13 https://estore.ua/ua/smartfony/iphone-13/ чи iPad — ви маєте змогу шукати та переглядати судові рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Судові рішення відображаються в хронологічному порядку за часом і показують, скільки днів залишилося до наступного засідання, суд, в якому відбудеться засідання, склад суду, сторони, предмет спору та останні документи у справі. Фактично,  це ваш електронний зал судових засідань. Додаток є надійним помічником для юристів (адвокатів, юристів, прокурорів, судових виконавців та нотаріусів) та допомагає налагодити ефективну взаємодію з органами судової влади.

Є безкоштовна та платна версія програми.

Кодекси: Дія КУпАП Конституція

У додатку для iPhone та iPad:

  • Українське законодавство. 
  • Судова практика по кожній статті.

Додаток оновлюється протягом року та зручний для підготовки до судових справ.

Додаток адаптовано для використання на смартфонах Apple: розмір шрифту автоматично підлаштовується під налаштування мобільного телефону або планшета, а пошук оптимізовано для швидкої роботи з мобільних пристроїв.

Є безкоштовна та преміум версія програми.

Юридичний калькулятор

Додаток розраховує:

  • судовий збір,
  • штрафи,
  • інфляційні втрати та відсотки.

Калькулятор виконує розрахунки за зобовʼязаннями за необхідний період і надає детальний текстовий звіт про понесені витрати. Також можуть бути зроблені розрахунки пені.

Є Lite та повна версія програми.

Програма Legist App

Додаток дозволяє зручно керувати судовими справами та юридичною практикою разом з вашими співробітниками, помічниками та партнерами з будь-якої точки світу:

  • Система Legist автоматично оновлює дати слухань та судові рішення у справах, в яких ви берете участь.
  • Дозволяє комунікувати зі співробітниками фірми та отримувати звіти.
  • Отримувати на сповіщення на iPhone про нові справи, за якими ви слідкуєте.
  • Дозволяє моніторити судові процеси. Ви можете відстежувати формування нових справ за назвою сторони. Якщо в країні відбувається новий судовий процес за участю зацікавленої сторони, на ваш мобільний телефон надійде повідомлення з детальною інформацією про судовий процес.
  • Має загальний корпоративний чат повʼязаний з роботою.

Програма безкоштовна.

Tabula – trial organizer

Використовуйте додаток для управління справами, відстеження судових засідань та зберігання матеріалів справ і необхідних документів. Tabula — це додаток, створений юристами для юристів. Вся необхідна інформація завжди під рукою, ви зможете заощадити час у судових процесах за допомогою Tabula.

Програма доступна для iPhone безкоштовно.

Схожі записи

Як досягти енергоефективності у будівництві – кращі практики та рішення

Максимальна енергоефективність у сучасному будівництві ...

Добровільна ліквідація – чи варто?

Перед тим, як прийняти рішення ліквідувати підприємство...

Вебінари для медиків і фармацевтів України на порталі «Medznat»

Заради нових знань, переважна кількість медиків стала d...

Новини партнерів