Матеріальна допомога на ліки для переселенців у Чернівецькій області 

ВПО — це особлива соціально вразлива категорія населення, що має необхідність у підтримці. Люди, що стали вимушеними переселенцями, потребують допомоги в різних напрямках. Благодійний фонд «Карітас Чернівці» реалізує 14-місячний проєкт підтримки для таких громадян. В рамках проєкту надається грошова допомога для дітей і дорослих, що є переселенцями в Чернівцях та Чернівецькій області. Розмір допомоги покриває витрати на придбання лікарськими препаратів, здійснення діагностики чи консультації медичного спеціаліста.

Хто може отримати допомогу

Можливість отримати фінансову допомогу мають особи, що відповідають таким умовам програми:

  1. Мають статус внутрішньо переміщених осіб.
  2. Зареєстровані і проживають на території Чернівецької області.
  3. Отримали медичне призначення, направлення чи рецепт на придбання лікарських препаратів від медичних працівників, що є представниками громадської організації «MEDU».

Насамперед допомога призначена для осіб, що мають категорію соціальної вразливості.

Як отримати допомогу 

Внутрішні переселенці Чернівецької області можуть отримати допомогу на лікування після реєстрації у проєкті. Заповнити заявку на підтримку необхідно за посиланням. В анкеті потрібно вказати особисті відомості, зазначити дані про соціальний статус та необхідну допомогу в наданні лікування. Отримати підтримку можна за адресою благодійного фонду: місто Чернівці, вул. Коломийська, 1 м.

Контактні дані для консультації щодо придбанням лікарських препаратів: +38 (050) 242 34 00. Контактні дані для інформації про медичну діагностику: +38 (093) 383 46 07.

Схожі записи

Хто може достроково вийти на пенсію

Згідно із нормативно-правовою базою України, громадяни ...

Гуманітарна допомога у Хмельницькому

Громадська організація Територія Добра Поділля продовжу...

Гуманітарна допомога від СпівДія

Волонтери платформи СпівДія надають допомогу у вигляді ...

Новини партнерів