Ліки для багатодітних родин із Херсона

Під час війни значна кількість багатодітних родин відчуває потребу в підтримці. Особливо це стосується ВПО та місцевих мешканців прифронтових зон, окупованих і декларовані територій. Херсон — місто, яке постійно страждає від ворожих воєнних дій. Тому підтримка багатодітних сімей цього населеного пункту є важливою складовою соціальної роботи. З цією метою громадська організаціяХерсонська ліга соціальних працівників” надає ліки для таких родин. Гуманітарна допомога призначена для мешканців Херсону. Розмір допомоги — набір лікарських засобів та для домашньої аптечки.

Хто може отримати допомогу

Сім’ї можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді наборів лікарських засобів, якщо відповідають наступним вимогами благодійної програми:

  • Виховують не менше трьох неповнолітніх дітей.
  • Проживають у місті Херсон.
  • Вперше отримають таку допомогу на сім’ю від громадської організації “Херсонська ліга соціальних працівників”.

Як отримати допомогу 

Багатодітні родини Херсона можуть скористатися правом отримати допомогу у вигляді лікарських препаратів та медичних засобів для домашньої аптечки. Щоб зареєструватися, необхідно заповнити електронну форму за посиланням. Отримати підтримку можуть переселенці та місцеве населення Херсону. Адресна доставка допомоги не здійснюється. Усі набори лікарських препаратів заявнику необхідно самостійно забрати особисто, пред’явивши документи, що підтверджують особу й соціальний статус.

Працівники громадської організації “Херсонська ліга соціальних працівників” зв’яжуться із заявником після опрацювання анкети, використавши контактні дані, що будуть зазначені в електронній формі.

Схожі записи

Грошова допомога постраждалим від підтоплення

Мешканці зон підтоплення можуть отримати грошову допомо...

Як отримати допомогу від Червоного Хреста

Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ), Товариство...

Допомога діткам від благодійного фонду L.A.V.UA

Команда L.A.V.UA розпочала волонтерську діяльність ще с...

Новини партнерів