Корм для домашніх улюбленців на Донеччині

Війна торкається не лише людей, які змушені евакуюватися з небезпечних територій, але й домашніх тварин, які потребують турботи в цей складний час. З метою підтримки тих осіб, що доглядають велику кількість домашніх улюбленців, благодійний фонд “UFA” у співпраці з Greater Good Charities організували спеціальний проєкт на території Донецької області, яким передбачена гуманітарна допомога у вигляді корму для котів. ВПО та місцеве населення Донеччини, які опікуються тваринами, можуть замовити цю підтримку й отримати її у вигляді посилки за допомогою послуг доставки Нової пошти.

Хто може отримати допомогу 

Жителі Донецької області, яким не байдужі домашні тварини, можуть отримати гуманітарну допомогу для догляду за котиками, якщо відповідають таким умовам даного проєкту:

  • Створити притулок для тварин домашнього типу.
  • Турбуються про 30 і більше домашніх улюбленців.
  • Є пенсіонерами, які доглядають за значною кількістю безпритульних тварин.
  • Мають притулок для безпритульних тварин.

Якщо громадяни належать хоча б до однієї категорії, вони можуть подати заявку на гуманітарну допомогу.

Як отримати допомогу 

Якщо переселенці чи місцеве населення Донеччини відповідають умовам проєкту, вони мають можливість отримати допомогу у вигляді корму для котів після заповнення анкети. Заявку на благодійну підтримку можна подати за посиланням. В електронній формі необхідно вказати відомості про заявника, особисту й контактну інформацію, відомості про догляд за домашніми улюбленцями та їхні фото. Також важливою умовою отримання безкоштовного корму для котів є створення допису в соціальних мережах, що буде містити звіт про отриману гуманітарну допомогу для тварин.

Контактні дані для зворотного зв’язку та посилання на сторінки соціальний мереж заявник повинен вказати в реєстраційній анкеті.

Схожі записи

Новини партнерів