Корм для безпритульними котів у Запорізькій області 

Під час воєнних дій підтримки потребують не лише люди, але й тварини. Благодійна організація “United For Animals” проводить проєкти гуманітарної допомоги для безпритульних тварин в різних регіонах України. Наразі гуманітарна допомога видається ВПО та місцевим жителям Запорізької області, що на постійній основі доглядають безпритульних котиків. Такі громадяни можуть отримати корм для підопічних тварин.

Хто може отримати допомогу 

Мешканці Запоріжчини можуть отримати гуманітарну допомогу для годування котиків, якщо відповідають таким умовам благодійної програми:

  • Здійснюють постійний догляд за безпритульними котами, кількість яких не менше 30.
  • Вчасно надавали звіти і виконувати всі вимоги попередньої підтримки від United For Animals.
  • Здійснюють догляд за стерилізованими тваринами.
  • Є активними користувачами соціальних мереж і висвітлюють там свою волонтерську діяльність щодо безпритульних тварин.

Важливою вимогою є надання звітів упродовж 3-5 днів після отримання корму, а також публікація у соціальних мережах допису про цю гуманітарну допомогу.

Як отримати допомогу 

Місцеве населення і переселенці Запорізької області, що є волонтерами в догляді за безпритульними котиками можуть отримати допомогу у вигляді безкоштовного корму для тварин після заповнення заявки за посиланням. В анкеті необхідно надати особисті й контактні дані, а також відомості про тварин, за якими доглядає заявник. Обов’язково потрібно вказати посиланням на сторінки в соціальних мережах та прикріпити до 10 фото тварин, за якими ведеться догляд.

Після опрацювання заявки організатори проєкту додать заявника в Телеграм-чат, у якому будуть всі деталі щодо отримання підтримки.

Гуманітарна допомога надсилаються послугами Нової пошти. Також заявник може самостійно забрати корм зі складу. Наразі є можливість відповісти на 700 заявок.

Контактні дані, вказані в реєстраційній анкеті, буде використано працівниками United For Animals для зворотного зв’язку в месенджері Телеграм.

Схожі записи

Новини партнерів