Як отримати грошову допомогу від криптобіржи Binance

Binance запустив карту Binance Refugee Card для для українців, які були змушені виїхати з країни. Це дозволить здійснювати чи отримувати криптовалютні платежі, купувати товари у роздрібних магазинах у країнах ЄС. На Binance українці зможуть отримувати грошову допомогу 75 BUSD, що еквіваленто $75 щомісяця протягом трьох місяців.

За допомогою Binance Refugee Card українці зможуть отримувати допомгу від Binance та інших благодійних організаціях, переказувати криптовалюту, розраховуватися у європейських магазинах.

Як замовити картку Binance

✓  Отримання та використання картки є безкоштовним. Для отримання криптокартки українцям необхідно використовувати наявний обліковий запис в Україні бо зареєструвати новий обліковий запис. При цьому необхідно зазначити українську домашню адресу, що вказана в паспорті.

✓  Перш ніж отримати картку – перевірте, що у вашому акаунті Binance доданий номер телефону однієї з країн ЄС.

✓ Пройдіть KYC-верифікацію особи. Інструкцію з верифікації акаунта на Binance дивиться за посиланням.

✓Переконайтеся, що у вашому акаунті Binance доданий номер телефону однієї з країн ЄС. Якщо до вашого акаунта Binance прив’язано український номер телефона, змініть номер на європейську SIM-картку в розділі Безпека.

✓ У заголовку домашньої сторінки Binance наведіть курсор на Фінанси та натисніть картка Binance Visa.

✓  Подайте заявку на створення, перевіривши ініціали на картці та натиснувши «Далі».

✓  Створіть PIN-код для картки.

✓  Зазначте поточну адресу проживання зі списку країн ЄС у розділі «Додаткова інформація», куди Вам буде надіслана фізична картка.

Для поповнення рахунку картки необхідно перевести будь-які активи зі спотового гаманця на рахунок банківської картки: натисніть кнопку «Поповнити» на головній сторінці картки та зазначте бажану суму.

Важливо: у разі зміни номеру телефону, можливість проведення торгових операцій буде обмежена на 24 години після такої зміни

Схожі записи

Продуктові набори у Хмельницькому

Громадська організація Територія Добра Поділля продовжу...

Грошова підтримка для українців від проєкту Direct Help

Воєнні події в Україні замовили економічну скруту як дл...

Гуманітарна допомога від фонду Смілива Україна

Благодійний фонд Смілива Україна надає гуманітарну підт...

Новини партнерів