Як отримати допомогу на Платформі допомоги врятованих

Війна спричинила появу великої кількості громадян, що мають потребу у фінансовій, психологічній, гуманітарній та іншій підтримці. Для того, щоб ВПО та інші категорії населення, що постраждали внаслідок воєнних подій, змогли отримати якісну допомогу, була створена Платформа допомоги врятованих. Це онлайн-сервіс, який функціонує за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Платформа містить детальну інформацію щодо підтримки урядових програм, міжнародних та українських громадських організацій в таких напрямках:

  1. Гуманітарна допомога.
  2. Юридична підтримка.
  3. Психологічна допомога.
  4. Медична допомога.

Сервіс містить відомості щодо економічних та освітніх можливостей, проєктів для дітей та програм розвитку.

Хто може отримати допомогу 

Скористатися платформою і отримати допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, а також усі інші громадяни, які отримали травми, стали жертвами насильства, зазнали втрат через воєнні події в Україні.

Як отримати допомогу 

Внутрішні переселенці та інші постраждалі особи можуть отримати допомогу, перейшовши за посиланням. Онлайн-платформа допомоги врятованих має зручний сервіс пошуку щодо необхідного виду підтримки. Для цього необхідно вибрати потрібну категорію із головного меню сервісу.

На платформі зібрані усі актуальні проєкти допомоги та необхідні контактні дані для отримання вичерпної інформації щодо кожного виду підтримки.

Схожі записи

Гуманітарна допомога від Support Kherson

Благодійний Фонд заснований небайдужими херсонцями післ...

Підтримка для мобілізованих громадян Києва

Захист державного суверенітету є пріоритетним напрямком...

Як отримати допомогу від Червоного Хреста

Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ), Товариство...

Новини партнерів