Як отримати допомогу від Червоного Хреста

Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ), Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) разом з Міністерством соціальної політики України запровадили додаткову грошову допомогу для найбільш вразливих категорій населення.

Грошова допомога в рамках програми становитиме 2500 грн на одну особу. Виплати будуть проводитися на основі даних з інформаційної бази внутрішньо переміщених осіб. Ця допомога спочатку буде разова, але за можливості термін виплат зможуть продовжити.

Хто зможе отримати допомогу

Червоний Хрест разом з Мінсоцполітики самі будуть визначати, кому надавати допомогу, на підставі відомостей із Єдиної інформаційної бази внутрішньо переміщених осіб. В межах реалізації цього проекту право на виплату додаткової фінансової допомоги зможуть отримати такі пріоритетні категорії:

  •  особи з інвалідністю
  • багатодітні сім’ї
  • родини, які виховують дитину-сироту
  • родини, які виховують дитину з інвалідністю

Як отримати допомогу

Для того, щоб отримати грошову допомогу ніяких заяв подавати непотрібно, а виплати будуть здійснюватися через портал Дія. Але, необхідно отримати статус внутрішньо переміщеної особи. Як це зробити онлайн за допомогою Дії, читайте тут, або як отримати статус офлайн, за цим посиланням.

Схожі записи

Допомога від фонду Allies of the World

Щодня тисячі людей опиняються у тяжких життєвих обстави...

Гуманітарна допомога від СпівДія

Волонтери платформи СпівДія надають допомогу у вигляді ...