Гуманітарна допомога для українців у Берліні

Війна зумовила появу не лише ВПО, але й великої кількості мігрантів до інших держав. Українці, котрі змушені були залишити рідну країну через російську агресію, залишаються частинкою України, потребують підтримки та національної єдності. Для тих співгромадян, які нині проживають у Берліні, є можливість отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Крім того, планується проведення благодійного концерту в Польщі та Німеччині. Захід має назву “З Україною в серці”. Його програма включає наступні складові:

  • українські національні культурно-мистецькі номери (вірші, пісні, танці);
  • театралізована інсценівка;
  • спільна молитва за Україну та її перемогу.

Захід має на меті згуртувати українців, що проживають за рубежем, а також привернути увагу європейської громадської до проблеми війни в нашій державі.

Хто може отримати допомогу 

Отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, а також взяти участь у благодійному концерті мають можливість українські переселенці, що наразі проживають у місті Берліні.

Концертна програма планується на 18.05.2024 року. 

Як отримати допомогу 

Переселенці з України, що наразі проживають в Берліні, можуть отримати допомогу після реєстрації за посиланням. Якщо українці хочуть висловити свою підтримку Батьківщині і відвідати благодійний концерт 18.05.2024 року в Берліні, їм також необхідно заповнити електронну форму. Крім того,  такий же захід відбудеться 19.05.2024 року у місті Варшаві.

Контактні дані для додаткової інформації

телефон: +491717488117 та +380505191719.

Час і місце проведення концерту в Берліні: 15:00, Südstern 1, 10961.

Схожі записи

Новини партнерів