Гуманітарна допомога від фонду Лицарі Добра

На базі клубу «Blue Knights» було прийнято рішення створити Благодійний фонд «Лицарі добра». Відділення міжнародного байкерського клубу «Blue Knights» відкрився в місті Хмельницький у 2019 році.

Лицарі Добра співпрацює з іншими благодійними фондами та волонтерськими організаціями задля допомоги українцям у цей час. Фонд надає допомогу як переселенцям, так і військовим (ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ тощо).

Хто може отримати допомогу

Допомога надається у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, памперсів, дитячих іграшок, одягу (дитячого, жіночого та чоловічого), канцелярії. Всі речі, що надаються нові або у гарному стані.

Отримати гуманітарну допомогу можуть переселенці зі статусом ВПО, помешкання яких знаходяться на тимчасово окупованих територіях України або на лінії зіткнення.

Як отримати допомогу

Щоб отримати гуманітарну допомогу необхідно заповнити та відправити форму онлайн за цим посилання.

У Google-формі потрібно зазначити наступну інформацію:

♦ ПІБ

♦ e-mail

♦Ваш вік

♦ склад родини (чи є діти, їх вік)

♦ Ваш номер телефону

♦ чого саме Ви потребуєте

♦ додати фото довідки переселенця (ВПО)

Дитячі іграшки, памперси, одяг (дитячий, жіночий та чоловічий), канцелярія, видаються в довільній формі. Отримати зазначену вище допомогу можна одразу після реєстрації. Асортимент товарів постійно оновлюється. Більш детально про наявність допомоги уточнюйте у Telegram-каналі фонду.

Допомога надається в офісі благодійного фонду за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, буд. 2, 2 поверх. Графік роботи: з вівторка по пʼятницю, з 10:00 до 14:00 г.

Після подання запиту на отримання допомоги слід очікувати повідомлення про готовність видачі на офіційних сторінках в Instagram та Facebook.

Контактні дані:

телефон – +38 (096) 036 68 93

e-mail – [email protected]

Схожі записи

Допомога від фонду Territory UA

Команда Territory UA з перших днів повномасштабної війн...

Комплексна підтримка переселенців у Києві

Від початку повномасштабної війни велика кількість укра...

Гуманітарна допомога від Карітас-Житомир

Наразі відкрита форма від благодійного фонду Карітас-Жи...

Новини партнерів