Гуманітарна допомога у Нікополі та Покров

Мешканцям населених пунктів, які постійно зазнають збитків та втрат від ракетних обстрілів, дуже необхідна підтримка. З цією метою благодійна організація Нове життя підтримує жителів міст, що зазнали значних руйнувань внаслідок воєнних дій. Гуманітарна допомога має на меті підтримати українців, що опинилися в скрутному становищі внаслідок воєнних дій. Розмір допомоги передбачає набори продуктів та найбільш необхідних гігієнічних засобів.

Хто може отримати допомогу

Для кожного міста список українців, що можуть отримати гуманітарну допомогу, відрізняється.

Жителі м.Нікополь, яким надається допомога:

 • ВПО (лише переселенці з Луганської, Донецької, Запорізької чи Херсонської областей), які отримали цей статус після 24 лютого 2022 року, зареєстровані у Нікополі і за умови, що їхня сім’я не отримувала жодної іншої допомоги уподовж останнього місяця.
 • Одноразову допомогу можуть отримати самотні пенсіонери, вік яких перевищує 80 років, а дохід не більший за 3300 грн та, якщо таким людям не надавалася жодна благодійна гуманітарна підтримка протягом останнього місяця.
 • Одноразова допомога надається родинам, що мають не більше двох дітей віком від 6 до 14 років (багатодітні, малозабезпечені та інші пільгові категорії населення не входять у цей список). Такі родини можуть отримати гуманітарну підтримку лише в тому випадку, якщо їхній дохід не перевищує 3 300 грн і вони не отримували жодної іншої благодійної допомоги упродовж останнього місяця.
 • Громадяни, які втратили роботу через війну, мають дохід не більше 3 300 грн і не отримували підтримки від жодної іншої благодійної організації протягом останніх 8 тижнів. Внутрішньо переміщені особи не входять до цієї категорії.
 • Родини, які мають дітей з інвалідністю, за умови, що дохід на кожного члена сім’ї не перевищує 3 000 грн. Одноразова підтримка надається лише тим родинам, які не отримували жодної благодійної допомоги упродовж останніх 4 тижнів.

Жителі м.Покров, яким надається допомога:

 1. ВПО, зареєстровані у м. Покров.
 2. Родинам, які мають дітей віком від 6 до 14 років та є внутрішньо переміщеними особами з міста Ніколь чи Нікольського району, зареєстрованими у м.Покров. Отримати допомогу можна в тому випадку, якщо мати дітей не працює, а також тоді, коли сім’я не отримувала іншої гуманітарної підтримки упродовж останніх 4 тижнів.
 3. Особи, що мають інвалідність 1 або 2 групи з доходом не більше 3 300 грн, місцеві жителі й переселенці (в тому числі з Нікополя), які не отримували жодної гуманітарної допомоги впродовж останнього місяця.

Усі перераховані категорії повинні надати документи, що підтверджують соціальний статус.

Як отримати допомогу

Щоб отримати допомогу, потрібно перейти за посиланням і подати заявку. У чат-боті треба написати текст одним повідомленням, що містить такі дані:

 • Прізвище, ім’я, по батькові
 • Контактний номер телефону 
 • Соціальний статус із вищеперерахованого списку осіб 
 • Кількість осіб, які проживають разом з вами. Якщо є діти, вказати їхній вік.
 • Адреса проживання.
 • Місце, звідки евакуйована особа (якщо є статус ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької чи Херсонської областей).
 • Найменування благодійної організації, що надавала гуманітарну підтримку. Вказати вид допомоги і дату видачі.
 • Місячний дохід та кількість осіб, що працюють.

Допомога видається особисто за наявності таких документів:

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Документи, що підтверджують соціальний статус.
 4. Довідка про доходи.

Контактні дані для запитань і реєстрація у чат-боті за посиланням.

Схожі записи

Новини партнерів