Грошова допомога українцям в рамках міжнародної платформи Direct Help

Наразі чимало українців опинилися в кризових ситуація та складних життєвих обставинах через воєнні події. Прагнучи допомогти їм, громадяни різних держав світу переказують кошти через міжнародну платформу Direct Help. Грошова допомога призначена для мешканців будь-якого регіону України, в тому числі й для ВПО. Кошти можуть перераховувати меценати з різних куточків світу. Розмір допомоги складає від 300 до 3 000 грн. Ці кошти мають цільове призначення для реалізації актуальних потреб заявника. Для отримувачів грошової підтримки важливо підтримувати зворотний зв’язок зі спонсорами проєкту.

Хто може отримати допомогу

Взяти участь у даному проекті можуть усі українці, яким це необхідно. Отримати фінансову допомогу мають змогу усі, хто цього потребує і хто зареєструє свій особистий профіль на міжнародній платформі Direct Help. Особливо це стосується суспільно незахищених категорій суспільства, таких як переселенці, малозабезпечених сімей, багатодітні родини, люди з інвалідністю та інші.

Як отримати допомогу

Для участі в проєкті місцевим мешканцям та переселенцям усіх регіонів України необхідно здійснити наступні кроки:

  1. Зареєструватися на платформі Direct Help за цим посиланням
  2. Описати свої життєві обставини і потребу, для якої необхідно отримати допомогу від меценатів.
  3. Подати запит про підтримку на платформі.

Після цього спонсори, які добровільно виявляють бажання допомогти, нададуть грошову допомогу. Обов’язком отримувача є зворотній зв’язок зі спонсорами та звітність щодо використаних цільових коштів.

Контактні дані, зокрема, надана електронна адреса служить для спілкування, схвалення запиту ми додаткових запитань від адміністраторів проєкту.

Схожі записи

Гуманітарна допомога для дітей у Херсоні

Міжнародна гуманітарна організація CARE разом з благоді...

Подарунки до зимових свят для малечі з Мелітополя

З турботою про дітей, які були змушені покинути рідне м...

Новини партнерів