Грошова допомога сім’ям, які усиновили дітей 

Проблема сирітства завжди була актуальною для України. На жаль, в умовах війни вона ще більше загострилася, адже бойові дії приносять в нашій державі багато людських втрат. На щастя, є люди, котрі готові подарувати дітям-сиротам нові повноцінні сім’ї. Аби підтримати такі родини, благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” втілює програму грошової підтримки. Фінансова допомога надається тим сім’ям, які усиновили дітей. Підтримка розрахована на родини, котрі проживають в усіх регіонах України, в тому числі й ВПО. Розмір допомоги на одну дитину складає 10800 гривень. У випадку усиновлення дитини з інвалідністю допомога для неї становить 14400 гривень. Уся сума виплачується отримувачам підтримки одним платежем.

Хто може отримати допомогу 

Сім’ї можуть отримати фінансову допомогу, якщо вони стали усиновлювачем в проміжку часу з 1 вересня 2023 року по 31 грудня 2024 року і можуть пред’явити документи, що це засвідчують. Учасниками благодійної програми можуть бути сім’ї зі статусом ВПО або ті, які стали усиновлювачами для таких дітей:

 • Діти з інвалідністю.
 • Усиновлені 2 або більше діток.
 •  Дитина, старша п’яти років.

Варто зауважити, що в проєкті не має права взяти участь родина, в якій усиновлювачем є один із подружжя.

Як отримати допомогу 

Усиновлювачі можуть отримати допомогу після подачі заявки, розміщеної за посиланням. Сім’ї повинні підготувати такий пакет документів:

 1. Дозвіл на обробку персональних даних усиновлювачів та дитини.
 2. Дозвіл на обробку інформації щодо усиновлення.
 3. Заява від законного представника усиновленої дитини.
 4. Паспорт та ідентифікаційний код платника податків заявника.
 5. Документ про реєстрацію місця проживання.
 6. Свідоцтво про народження усиновленої дитини.
 7. Довідка ВПО для переселенців.
 8. Звітний документ про використання цільових виплат.

У разі необхідності, потрібно буде подати ще додаткові документи.

Представники благодійного фонду зв’яжуться із заявником після опрацювання анкетних даних та нададуть детальну інформацію щодо подальшої процедури отримання грошової підтримки.

У випадку запитань та необхідності в індивідуальній консультацій, можна надіслати лист із запитом на електронну адресу благодійного фонду.

Контактні дані для надсилання листів: [email protected]

Схожі записи

Новини партнерів