Гуманітарна допомога жертвам війни

Громадська організація «Харківська правозахисна група» – одна з найстаріших правозахисних організацій в Україні, яка усіма можливими засобами підтримує тих, хто став жертвами воєнних злочинів. ХПГ допомагає людям відстоювати свої права та надає безоплатну правову, психологічну, а також грошову допомогу постраждалим на всій території України. В залежності від випадку, юрист допоможе визначити можливість надання підтримки та встановлений розмір допомоги.

Хто може отримати допомогу

Без сумніву допомогу потребують особи, які зазнали ушкоджень під час бойових дій. Отримати гуманітарну допомогу можуть жертви війни. Це родичі зниклих безвісти цивільних або військових, полонених, вбитих, загиблих або поранених внаслідок обстрілів, а також особи, яких катували російські військові. Також на правову допомогу можуть розраховувати переселенці з окупованих територій, або ВПО,  що були вимушені покинути домівки через окупацію.

Як отримати допомогу

Для того, щоб отримати допомогу, до приймальної організації можна прийти особисто, здійснивши попередній запис за номером +380505051415, або дистанційно:

Юристи ХПГ можуть безоплатно представляти інтереси в органах ООН, комітеті з прав людини тощо. Громадська організація намагається захистити жертв правопорушень. Більше дізнатись про цінності та напрямки діяльності установи можна за посиланням. Мета організації – це моральна та фінансова підтримка постраждалих від воєнної агресії російської федерації.

Контактні дані

Громадська приймальня у Харкові: вул.Ярославська, буд. 21В (метро Центральний ринок).

Офіс у Києві на Академмістечку: вул. Омеляна Пріцака, буд. 4 (заїзд із вулиці Максима Залізняка)

Попередній запис здійснюється за телефонами:

  • +38 (050) 505 14 15
  • +38 (050) 405 30 15

Схожі записи

Новини партнерів