Гуманітарна допомога від СпівДія

Волонтери платформи СпівДія надають допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, одягу, медичних засобів тощо тим громадянам, яким це більше необхідно: населенню, установам, які приймають переселенців (ВПО), шелтерам і волонтерам.

СпівДія – це волонтерська P2P-платформа, що обʼєднує старання волонтерів, бізнесу і нашої держави для того, щоб допомагати українцям під час війни. СпівДія координується за підтримки Офісу Президента України разом з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я України і Міністерством молоді та спорту України.

Як отримати допомогу

Зробити запит на отримання допомоги можна онлайн за цим посиланням. У заяві потрібно зазначити номер телефону та населений пункт, в якому Ви знаходитеся. Статус заявки можна перевірити тут. В режимі реального часу волонтери допомагають людям, тож допомога надходить достатньо швидко.

Зверніть увагу, що в деяких регіонах країни можливо тимчасове припинення прийняття запитів для того, щоб опрацювати попередні звернення.

Крім гуманітарної допомоги, СпівДія також надає:

  • Психологічну підтримку: проводить психологічні консультації для підтримки людей під час війни. Для того, щоб отримати психологічну підтримку, потрібно перейти за цим посиланням і заповнити та відправити форму онлайн.
  • Психоемоційну підтримку діткам віком від 5 до 12 років за допомогою програми неформальної освіти: пізнавальна діяльність та творчі заняття, взаємодія з іншими дітьми і дорослими. Потрібно попередньо зареєструватися на заняття проєкту «СпівДія заради дітей» за посиланням, заповнити та відправити коротку анкету.
  • Юридичну підтримку: правову та інформаційну підтримку для переселенців (ВПО) та інших українців, які постраждали внаслідок війни. Для цього потрібно заповнити форму для отримання підтримки від об’єднання «СпівДія» за посиланням.
  • Карʼєрні консультації: експертна допомога у працевлаштуванні та консультації щодо кар’єрного розвитку. Заповніть та надішліть анкету онлайн за цим посиланням і з Вами зв’яжеться спеціаліст, який призначить вам офлайн чи онлайн зустріч.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся за телефоном: +38 (044) 284 19 15.

Схожі записи

Новини партнерів