Грошова підтримка для внутрішньо переміщених осіб

Війна в Україні активізувала діяльність благодійних український та зарубіжних фондів, які допомагають особам, що потребують підтримки і постраждали внаслідок війни. Норвезька рада також входить у перелік таких організацій. В рамках нового проекту ними надається грошова допомога для ВПО та інших категорій осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій. Підтримка надається переселенцям та жителям прифронтових територій, які по-особливому мають необхідність у фінансовій допомозі.

Хто може отримати допомогу 

Українці мають можливість отримати фінансову допомогу від Норвезької ради за таких умов, що визначені програмою благодійного проекту допомоги:

  • Переселенці, що вимушені були залишити свій дім через загрозу для життя і здоров’я внаслідок воєнних дій.
  • Особи, що проживають у небезпечних прифронтових територіях
  • Громадяни, які постраждали внаслідок війни.

Як отримати допомогу 

Жителі прифронтових населених пунктів та внутрішні переселенці внаслідок війни можуть скористатися можливістю отримати допомогу у вигляді фінансових виплат від Норвезької ради. Для цього їм необхідно коректно заповнити заявку за цим посиланням. В анкеті потрібно надати особисту інформацію, номер платника податків, відомості про соціальний статус та контактні відомості для зворотно зв’язку.

Щоб отримати підтримку, заявку потрібно заповнити не пізніше, ніж 17:00 г 19.02.02024 року.

Якщо у вас виникли запитання чи потреба в індивідуальному консультуванні, контактні дані для зв’язку та детальної додаткової інформації можна знайти на сайті за посиланням.

Схожі записи

Новини партнерів