Грошова підтримка для українців від проєкту Direct Help

Воєнні події в Україні замовили економічну скруту як для економіки держави, так і для кожного українця зокрема. На підтримку громадян України, що потребують допомоги через війну, розпочав свою благодійну діяльність проєкт “Direct Help”. Цим проєктом передбачена фінансова допомога для тих соціальних верств населення нашої держави, які постраждали внаслідок воєнних подій. Зокрема, це ВПО, люди, чиє житло пошкоджене чи зруйноване через бойові дії чи ракетні обстріли, та інші категорії громадян. Така особа може заповнити анкету й подати заявку на допомогу. Благодійниками даного проєкту можуть стати люди з будь-яких держав світу, котрі виявляють добровільне бажання надіслати грошову підтримку українцю, що подав запит на допомогу. Розмір допомоги, яку мають можливість отримати українці, складає від 300 до 3 000 грн. Для благодійників важливим є зворотний зв’язок. Тому українцям, що отримають фінансову допомогу в рамках проєкту, необхідно оновлювати інформацію, аби меценати бачили результати допомоги.

Хто може отримати допомогу

В рамках благодійного проєкту українці можуть отримати фінансову допомогу за таких умов:

  • Постраждали внаслідок війни в Україні.
  • Мають складні життєві обставини через війну й потребують грошової допомоги.
  • Достовірно й правильно заповнять необхідну електронну форму.

Як отримати допомогу 

Переселенці, особи, що постраждали через війну можуть отримати допомогу від благодійників з усього світу в рамках благодійного проєкту підтримки українців “Direct Help”.

Для цього необхідно подати заявку, заповнивши електронну форму за цим посиланням. В анкеті потрібно вказати наступні відомості:

  • Надати особисту інформацію.
  • Вказати необхідні контактні дані. 
  • Описати обставини власного життя, які підтверджують те, що заявник постраждав через воєнні дії.
  • Розповісти про потребу, на яку необхідно пожертвувати кошти.

Після заповнення анкети адміністратори проєкту опрацюють інформацію. Якщо заявник відповідає вимогам проєкту, його запит про підтримку буде поданий на розгляд благодійникам. Пожертвування коштів відбувається виключно на добровільних засадах і не залежить від організаторів благодійного проєкту.

Контактні дані для реєстрації і додаткової інформації можна знайти за цим посиланням.

Схожі записи

Новини партнерів