Грошова допомога від Благодійного фонду Unchain

Крипто фонд Unchain запустив програму видачу карток для допомоги українським жінкам та їхнім дітям. Фінансова допомога надається щотижня у розмірі 25 євро з розрахунку на 1 особу. Одна людина може отримати допомогу до 4 разів. Грошові кошти у гривні зараховуються на віртуальну картку Unchain Help Card, емітовану Unex Bank за підтримки MasterCard. Це багатоцільова грошова допомога, яка може використовуватися для купівлі товарів та послуг або можна зняти готівкою для розрахунків.

Ця благодійна програма Unchain Fund стала можливою завдяки співпраці з українським стартапом Weld Money, за допомогою якого, можна розраховуватись криптовалютою як і звичайною банківською карткою.

Хто може отримати допомогу

сімʼї з дітьми, в яких є 2 та більше дітей до 16 років. Допомога надається у гривневому еквіваленті 25 євро на 1 особу. Наприклад, жінка з двома дітьми отримує допомогу, яка дорівнює гривневий еквівалент 75 євро на тиждень;

молоді мами із новонародженими малюками (2022 року народження);

зазначені категорії, які перебувають у складних умовах та зареєстровані в регіонах, де проходять активні бойові дії;

Повторні перекази нараховуються автоматично.

Ця допомога передбачена лише для українців, що залишилися в Україні.

Як отримати віртуальну картку:

➤ необхідно пройти верифікацію у чат-боті Unchain за посиланням

➤ після проходження верифікації очікуйте на дзвінок фахівця

➤ отримайте дані віртуальної картки (номер та строк дії) у чат-боті Unchain. CVV-код надішлють SMS повідомленням на номер Вашого мобільного телефону.

Це ресурс обмежений сумою отриманих пожертв. Якщо Ви не можете подати заявку зараз – спробуйте пізніше. Фонд продовжує збір коштів, тож коли кошти буде зібрано знову, фонд поновить прийом заявок.

Схожі записи

Благодійна допомога від БФ «Карітас-Житомир»

Благодійний фонд «Карітас-Житомир» приймає заявки на от...

Благодійна допомога у Хмельницькому від фонду Рокада

Благодійний фонд Рокада продовжує підтримувати українці...

Новини партнерів