Грошова допомога українцям від МАРТІН-клуб

Громадська організація «МАРТІН-клуб» разом із міжнародною організацією гуманітарної допомоги «Mercy Corps» (Корпус Милосердя) запровадили проєкт із реєстрації домогосподарств у місті Харків і Харківській області на виплати багатоцільової фінансової допомоги. Загальний розмір допомоги для кожного члена сімʼї становить 6 600 грн (2 200 грн на місяць на одну особу, протягом 3 місяців).

Хто може отримати допомогу

Отримати допомогу можуть громадяни, які не отримували виплати від інших благодійних організацій протягом останніх 2 місяців. Фінансова підтримка на всіх членів домогосподарства виплачується на банківський рахунок (IBAN) заявника.

Подати заявку на отримання допомоги можуть не тільки мешканці Харкова та Харківської області. Організація передасть інформацію партнерським організаціям, які надають допомогу в інших регіонах країни.

Як отримати допомогу

Для того, щоб отримати допомогу необхідно звернутися особисто у Харкові та громадах Харківської області або дистанційно, по зателефонувавши до гарячої лінії: 0 800 33 49 25.

Графік роботи гарячої лінії:

З понеділка по пʼятницю, з 10:00 до 16:00. Вихідні –  субота та неділя.

При реєстрацію на отримання допомоги необхідно зазначити наступні дані:

  • посвідчення особи (паспорт чи ID картка)
  • індивідуальний податковий номер
  • фактичне місце проживання
  • номер Вашого банківського рахунку (IBAN)
  • кількість членів домогосподарства

Звертаємо Вашу увагу, що  реєстратор може попросити Вас надати лише банківський рахунок для переказу фінансової допомоги, але він не може питати у Вас про CVV код (код банківської картки з трьох цифр).

Схожі записи

Безкоштовна освіта для жінок з України

Освіта в умовах війни для багатьох стала серйозним викл...

Багатоцільова фінансова допомога в Одесі

Українці, які постраждали через російську агресію та ме...

Новини партнерів