Грошова допомога українцям від Норвезької ради у справах біженців в Україні

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) розпочала другий етап реєстрації на отримання фінансової допомоги для переселенців та громадян, які проживають в районах, постраждалих внаслідок активних бойових дій та потребують необхідної фінансової підтримки для забезпечення життєвих потреб.

Загальна сума допомоги становить 6 660 грн, по 2 220 грн на 3 місяці на кожного члена родини, але не більше як на п’ять осіб.

Хто може отримати

Отримати допомогу зможуть переселенці, а також особи, які мешкають у районах, що постраждали внаслідок військових дій. Переваги надаються найуразливішим категоріям населення.

Для визначенні рівня вразливості враховується наступна інформація:

  • місце проживання та походження
  • склад родини
  • наявність дітей та людей похилого віку (від 60 років)
  • всі доходи родини (у т.ч. пенсія та виплати по безробіттю)

Як отримати допомогу

Для отримання допомоги необхідно зареєструватися через месенджери WhatsApp або Viber за допомогою чат-бота. При реєстрації у WhatsApp потрібно додати номер 0 800 609 844 до Ваших контактів. Для початку реєстрації відправте на цей номер повідомлення з текстом «Привіт», потім та слідуйте вказівкам, які Вам надішлють. У разі реєстрації за допомогою Viber, необхідно відсканувати QR-код за цим посиланням. Далі з Вами зв’яжуться у месенджері WhatsApp або за номером телефону.

Документи, які необхідне буде подати разом із заявкою:

  • місце перебування (Ваші координати GPS)
  • номер Вашого телефону
  • дані всіх членів родини (ПІБ, дату народження тощо; документи дітей завантажувати не потрібно)
  • згоду на обробку персональних даних

Подати заявку на отримання допомоги потрібно до 20 березня 2023 року.

Після заповнення скороченої форми заявки необхідно подати розширену форму . Протягом 2 тижнів Вам надійде повідомлення щодо результату відбору заявки.

Фінансову допомогу можна отримати двома способами: на банківський рахунок (IBAN) або через сервіс грошових переказів MoneyGram. Пенсійні картки та картки єПідтримка не підходять.

Можливі навантаження на систему через що можуть виникнути технічні збої. У такому разі спробуйте зареєструватись пізніше

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь за номером «гарячої» лінії NRC: 0 800 302 007 або за допомогою e-mail: [email protected].

Схожі записи

Новини партнерів