Грошова допомога на опалення й інші актуальні сфери витрат

Мешканці прикордонних областей, на території яких ведуться активні бойові дії або постійні ракетні обстріли, мають потребу в матеріальній підтримці, щоб забезпечити належні умови проживання для своїх родин. З цієї причини Естонська рада у справах біженців турбується про таких українців і надає грошові підтримку. Фінансова допомога призначена для ВПО і місцевих жителів Херсонської, Харківської, Запорізької, Миколаївської, Донецької та Луганської областей.  Організація надає грошову підтримку, котра покриває витрати в необхідних суспільно-побутових сферах. Розмір допомоги на одну людину в родині складає 3 600 грн щомісячно впродовж 3 місяців. Витрати на опалення видаються  в сумі 17 200 грн на домогосподарство.

Хто може отримати допомогу

Громадяни, котрі проживають у сільській або приміській місцевості, можуть отримати фінансову допомогу на опалення житлового приміщення, якщо проживають в одній із таких регіонів:

  • Харківщина.
  • Херсонщина.
  • Донеччина.
  • Луганщина.
  • Запорожчина.
  • Миколаївщині.

Допомога надається лише тим домогосподарствам, які на даний момент не отримають подібної грошової підтримки. Отримати наступну грошову допомогу від Естонської ради у питаннях біженства можна не раніше, як через 6 місяців з моменту отримання попередньої допомоги цієї організації.

Як отримати допомогу 

Місцеві жителі й переселенці з вищенаведеного переліку областей можуть отримати допомогу, виконавши наступні умови проекту:

  • Реєстрація за номером телефону: +38 (093) 944 75 68; +38 (073) 836 12 38; +38 (073) 810 93 44. Телефонні дзвінки приймаються в понеділок, вівторок та середу з 9 до 12 години.
  • Заповнення електронної заявки за цим посиланням.
  • Очікування на обробку заявки та на лист-відповідь, котрий надійде на електронну адресу, вказану в анкеті. Перевірити статус заявки можна за посиланням.

Підтримка буде перерахована на банківський рахунок, котрий заявник зазначить в електронній формі.

Контактні дані Естонської ради у питаннях біженства:

+38 (093) 944 75 68; +38 (073) 836 12 38; +38 (073) 810 93 44.

Схожі записи

Грошова допомога від Human Front AID

Благодійний фонд Пліч-о-пліч у партнерстві з волонтером...

Нова фінансова допомога в Івано-Франківську

Переселенці, які нещодавно перемістилися до Івано-Франк...

Евакуація населення з Донецької області

У зв'язку із воєнними подіями, мешканці Донецької облас...

Новини партнерів