Грошова допомога на медичні препарати для жителів Краматорська

Медична підтримка є важливою для соціально вразливих категорій населення, особливо для жителів прифронтових регіонів. Саме тому громадські організації надають всебічну допомогу для таких українців. Зокрема, благодійний фонд “Карітас Краматорськ” розпочав реалізацію проєкту для місцевих жителів і ВПО міста Краматорська та Краматорського району Донеччини. Фінансова допомога призначена для придбання медичних препаратів, що купаються за рецептом лікаря. Розмір допомоги складає 2 000 грн на купівлю ліків.

Хто може отримати допомогу

Внутрішньо переміщені особи та місцеве населення Краматорського району можуть отримати фінансову допомогу на придбання лікарських препаратів, якщо вони належать до наступних соціально вразливих суспільних верств:

  • Особи, що мають вік старше шістдесяти п’яти років, у яких діагностовані складні захворювання.
  • Повнолітні особи з інвалідністю I або II групи, які мають необхідність у постійній підтримці організму лікарськими препаратами.
  • Повнолітні особи, що не мають групи інвалідності, у яких діагностована онкологічна хвороба.

Обов’язковою умовою для отримання грошової підтримки є наявність лікарського призначення або рецепту на необхідні медичні препарати.

Як отримати допомогу

Краматорці мають можливість отримати допомогу у вигляді фінансів для придбання ліків після реєстрації. Реєстрація не є гарантією отримання грошової підтримки, проте без неї процедура надання допомоги неможлива. Для подання заявки необхідно звернутися за телефоном до благодійного фонду «Карітас Краматорськ». Дзвінки приймаються за графіком: понеділок — п’ятниця з 10:00 по 16:00. Для отримання фінансової допомоги краматорцям і переселенцям в Краматорському районі потрібно мати рецепт на необхідний медичний препарат або довідку від лікаря, в якій зазначені діагноз пацієнта та рекомендовані для вживання ліки. Після того, як фахівці благодійного фонду проаналізують подані документи, буде прийнято рішення щодо призначення грошової підтримки або відхилень заявки.

Контактні дані благодійного фонду «Карітас Краматорськ» для додаткових запитань, індивідуального консультування і реєстрації: +38 (050) 315 68 32 або +38 (066) 993 28 00.

Схожі записи

Як отримати продуктовий набір у Харківській області

Волонтерське об’єднання Харків реалізує ініціативу «Зда...

Гуманітарна допомога сімʼям з дітьми

Українські родини можуть отримати гуманітарну підтримку...

Новини партнерів