Грошова допомога біженцям від Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” разом з Естонською радою у справах біженців

Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє” разом з Естонською радою у справах біженців запровадили програму надання багатоцільової грошової допомоги для того, щоб підтримати українців, які постраждали під час війни. Допомога надається у розмірі 2220 грн з розрахунку на одну особу від 1 до 3 місяців (залежить від області заявника). Фінансова підтримка може бути надана максимум для 5 членів сімʼї.

Хто може отримати допомогу:

Підтримка цієї програми розповсюджується на наступні області:

 • Запорізька;
 • Донецька;
 • Луганська;
 • Харківська;
 • Сумська;
 • Чернігівська;
 • Київська;
 • Миколаївська;
 • Дніпропетровська;
 • Полтавська;
 • Черкаська;
 • Кіровоградська.

При прийнятті рішення щодо надання допомоги надається перевага більш вразливим категоріям населення. Оцінка щодо вразливості здійснюється з урахуванням індивідуальних особливостей, таких, як: втрата годувальника сімʼї, інвалідність, одинокий батько/мати, малозабезпечені сімʼї тощо.

1Як отримати допомогу:

Необхідно зателефонувати за тел.: 0800334056. Кол-центр працює щодня з 9:00 до 19:00 г. Консультант проводить таке оцінювання протягом дзвінка.

Під час дзвінку Вам необхідно буде ввести номер відповідно до області, в якій Ви проживаєте:

1 Чернігівська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська

2 Київська, Миколаївська, Херсонська, Полтавська

3 Сумська, Житомирська, Одеська, Черкаська

4 Харківська, Луганська, Дніпропетровська

Під час консультування Вам необхідно буде назвати свій реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

У разі прийняття позитивного рішення щодо надання матеріальної допомоги, консультант додасть номер Вашого мобільного телефону в відповідну базу даних. Після проходження та підтвердження цього кроку можна перейти до наступного.

2Заповнити та відправити онлайн форму (заявку)

Щоб почати заповнювати Заява про надання грошової допомоги потрібно спочатку ввести номер свого мобільного телефону за цим посиланням. Якщо номер Вашого мобільного телефону підтверджено Ви зможете далі заповнювати онлайн-заявку. Також необхідно буде завантажити такі документи: 1, 2 сторінки паспорту у формі книжечки або ID-картки та сторінку з пропискою або скріни всіх цих документів у Дії, фото/скрін РНОКПП та фото/скрін рахунку Вашого IBAN.

Перевірити статус заявки можна за посиланням. Для перевірки необхідно ввести номер Вашого мобільного телефону.

3Дочекайтеся обробки вашої заявки

Для уточнення інформації фахівці можуть зателефонувати Вам та задати додаткові запитання. Після остаточного підтвердження, платіж буде здійснено на Ваш банківський рахунок.

Якщо Ви зіткнулися з будь-яким порушенням в рамках цієї програми, Ви можете подати скаргу онлайн за цим посиланням.

Зауважуємо, що допомога надається безкоштовно. Якщо Вас просять відправити гроші, або надати якісь послуги, або зробити щось неприйнятне в обмін на допомогу – зверніться за телефоном: 0-800-309-110 / 0-800-30-77-11 / 0-800-331-800 або напишіть на email: [email protected].

Схожі записи

Новини партнерів