Грант на підтримку бізнесу та створення нових робочих місць для жінок

Громадська організація «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) та уряду Канади запровадили проєкт «Економічні можливості для жінок, котрі постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства». Головна мета проєкту – фінансова підтримка українського бізнесу та створення нових робочих місць для жінок, які постраждали від насильства (домашнього/гендерно) або є такий ризик. Максимальний бюджет гранту становить 150 000 грн.

Хто може взяти участь у конкурсі

У конкурсі можуть взяти участь компанії, які здійснюють діяльність у:

❱ Хорошев (Житомирська область)

❱ Рокитне (Рівненська область)

❱ Старокостянтинів (Хмельницька область)

❱ Тернопіль

❱ Ужгород

❱ Хотин (Чернівецька обсласть)

❱ Калуш (Івано-Франківська область)

❱ Черкаси

❱ Авангард (Одеська область)

Для взяття участі у програмі необхідно відповідати наступним основним критеріям:

  • наявність існуючого зареєстрованого бізнесу (юридична особа, фізична особа-підприємець) та зацікавленість його подальшого розвитку;
  • створення робочих місць для жінок, які постраждали від насильства (домашнього/гендерно) або є такий ризик.

Як взяти участь у конкурсі

Для взяття участі у конкурсі потрібно:

  1. Заповнити заявку за цим посиланням. У заявці необхідно зазначити дані компанії, потрібності бізнесу, відомості про майбутніх працівниць з числа постраждалих від насильства тощо.
  2. Заповнити та подати Згоду на обробку персональних даних. Скачати можна за цим посиланням.
  3. Надати копію документу, що засвідчує державну реєстрацію бізнесу.
  4. Надати документ, який підтверджує повноваження заявника представляти підприємство.

Заявку та інші документи необхідно надіслати на e-mail координаторки проєкту Ящук Юлії: [email protected]. У листі необхідно зазначити тему: «Конкурс грантів для бізнесу, місто, прізвище, ім’я заявника/-ці». Заявку необхідно подати до 1 березня 2023 року

Після реєстрації анкети заявник отримує реєстраційний номер заявки, який буде використовуватись на всіх етапах конкурсу грантів.

Перевага буде надана тим заявкам, які нададуть реалістичний бізнес-план, обґрунтування щодо  розвитку свого бізнесу за допомогою створення робочих місць для жінок, котрі постраждали від насильства (домашнього/гендерно) або знаходяться в зоні ризику.

Очікується, що в рамках програми буде створено щонайменше 2 робочих місця для жінок, та мінімум ще 5 жінок пройдуть профільні навчання на підприємствах з метою опанування нової професії та подальшого стажування.

У разі виникнення додаткових запитань стосовно конкурсу, звертайтеся до координаторки проєкту Ящук Юлії [email protected] Запитання щодо конкурсу приймаються до 18:00, 28 лютого 2023 р.

Схожі записи