Грантові програми до 1 000 000 грн на власний бізнес

Уряд країни запускає нові грантові програми для ветеранів війни на розвиток або започаткування власного бізнесу відповідно до рішення, яке було ухвалене Кабінетом Міністрів України 30 березня 2023 року.

Наші захисниці та захисники, які хочуть займатися підприємництвом, або ж його розвитком зможуть отримати грант від 250 000 грн до 1 000 000 грн.

З 10 квітня 2023 року стартує грантова програма для учасників бойових дій, завдяки яким вони зможуть отримати гроші для старту або розвитку власної справи.

До того ж, другий з подружжя захисника зможе отримати грошовий грант у розмірі 500 000 грн на розвиток сімейного бізнесу.

Обовʼязковою умовою надання фінансової підтримки є створення нових робочих місць, бажано, насамперед своїх побратимів. Це допоможе ветеранам якнайшвидше адаптуватися до мирного життя та одержати економічну незалежність.

Запускаються наступні грантові програми, за якими можна отримати фінансову підтримку:

250 000 грн – для учасника бойових дій та / або людей, які отримали інвалідність через війну за умови створення 1 робочого місця

500 000 грн – для члена родини ветерана та / або людей, які отримали інвалідність через війну за умови створення 2 робочих місць

1 000 000 грн – для ветеранів та / або або людей, які отримали інвалідність через війну та які зареєстровані як фізична особа-підприємець (ФОП) не менше ніж 3 роки, за умови створення 4 робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або люди з інвалідністю внаслідок війни.

Фінансові гранти у розмірі 500 000 грн та 1 000 000 грн надаватимуться за умови спільного фінансування з отримувачем у співвідношення 70/30 (отримувач фінансового гранту має вкласти в свою справу 30% власних грошей, 70% – надасть держава).

Грантові кошти можна буде використати на:

  • оренду приміщення та транспортних засобів
  • придбання обладнання, матеріалів
  •  закупівлю ліцензійного програмного забезпечення
  • оплату послуг з маркетингу та реклами

Заяви на отримання фінансових грантів можна подавати вже з 10 квітня через портал Дія.

Отримувачі фінансових грантів також зможуть безоплатно пройти навчання з питань підприємництва і отримати необхідні консультації у центрах зайнятості.

Схожі записи

Підтримка сільського господарства Харківщини

Харківська область знаходиться під постійною ворожою ат...

Допомога маленькому бізнесу під час війни

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»,...

Новини партнерів